www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۷ 1393/08/27

عزل و نصب های سلیقه ای در موی تای؛ نارضایتی وسیع در خانواده موی تای

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است. به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی […]

تغییر و تحولات اخیر در موی تای که براساس سلیقه های شخص سرپرست این انجمن بوده، اعتراض بسیاری از اهالی این هنر رزمی مدال آور را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز ، حمدالله عبادتی که اواخر سال گذشته به عنوان سرپرست انجمن موی تای منصوب شد، در هفته های اخیر اقداماتی را انجام داده است که صدای بسیاری از اعضای خانواده موی تای را درآورده است.

وی که رئیس سبک ” پاهویوت ” نیز هست، تعدادی از مسئولان موی تای استان ها و شهرستان ها را برکنار و نمایندگان سبک پاهویوت را به عنوان مسئول موی تای منصوب کرده است تا در واقع کارهای سبک خود را تحت پوشش موی تای انجام دهند.

افراد برکنار شده نسبت به این اقدام سلیقه ای سرپرست انجمن موی تای شدیدا اعتراض داشته و آن را وسیله ای برای پرداختن وی به سبک خود می دانند. آنها معتقدند این کار سرپرست انجمن موی تای باعث تضعیف جایگاه موی تای در کشور می شود.

براین اساس شنیده شده مسئولان برکنار شده استان ها در نظر دارند نامه اعتراضی خود را به فدراسیون انجمن های ورزشی ارسال کنند تا به وضعیت شان رسیدگی شود.

آخرین اخبار