www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۰ 1393/10/16

عبدی: منابع‌ در ورزش‌های رزمی باید عادلانه توزیع شود/ پشت در ماندن استعدادها فاجعه است

معتقدیم استعدادهای ناب ورزش‌های رزمی در گستره ایران اسلامی از دورترین مناطق‌مرزی گرفته تا قلب پایتخت پراکنده‌اند. کاندیدای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: منابع انسانی و مادی در ورزش‌های رزمی باید به صورت عادلانه توزیع شود، به نحوی که امکان رشد در شهرستان‌های مستعد نیز فراهم شود چراکه معتقدیم استعدادهای ناب ورزش‌های […]

معتقدیم استعدادهای ناب ورزش‌های رزمی در گستره ایران اسلامی از دورترین مناطق‌مرزی گرفته تا قلب پایتخت پراکنده‌اند.

کاندیدای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی گفت: منابع انسانی و مادی در ورزش‌های رزمی باید به صورت عادلانه توزیع شود، به نحوی که امکان رشد در شهرستان‌های مستعد نیز فراهم شود چراکه معتقدیم استعدادهای ناب ورزش‌های رزمی در گستره ایران اسلامی از دورترین مناطق‌مرزی گرفته تا قلب پایتخت پراکنده‌اند.

به گزارش “رزم نیوز” ، منصور عبدی افزود: استفاده از خرد جمعی نخبگان سراسر کشور، بهره‌گیری از ظرفیت و توان همه سبک‌های ورزش رزمی، استفاده از منابع جدید مالی، توجه ویژه به مربیان به عنوان مولد و موتور حرکت ورزش‌های رزمی، حمایت‌موثر از باشگاه‌ها از جمله برنامه‌های کاری تیم فدراسیون خواهد بود. ایران فقط تهران نیست، از نخبگان سراسر کشور در سمت های کلیدی فدراسیون استفاده خواهم کرد.

مربی تیم ملی جوجیتسو با تاکید بر لزوم توجه ویژه به هیات‌های سراسر کشور و بازنگری در تخصیص منابع مادی و انسانی گفت: با رخصت از تمامی پیشکسوتان و بزرگان ورزش‌های رزمی وارد صحنه انتخابات شده و در صورت توفیق انتخابات با آمایش سرزمین در ورزش های رزمی، منابع را عادلانه تقسیم خواهیم نمود.

عبدی تصریح کرد: برای توزیع عادلانه منابع و حتی مسئولیت‌ها کاندید شده‌ام، اینکه به بهانه دوری از پایتخت، یک استعداد پشت در بماند و نتوانیم از توان یک نخبه در شهرستان استفاده کنیم، یک فاجعه است.

کاندیدای ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی با اشاره به انتخاب سرپرست برای این فدراسیون اظهار داشت: کار ارزنده‌ای از سوی وزارت‌ورزش انجام و دلیلی شد برای ایجاد رقابت سالم و برابر بین تمامی نفراتی که برای این منظور ثبت‌نام کرده‌اند، ضمن اینکه انتخاب شخصی بی‌طرف مزید بر علت شد تا بتوانیم به انتخابات امیدوار باشیم.

برای حضور در انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی 24 نفر ثبت‌نام کرده‌اند که تاکنون وزارت‌ورزش زمان دقیقی را برای برگزاری مجمع انتخابات اعلام نکرده، ضمن اینکه روز گذشته محمود رشیدی از سمت خود به عنوان سرپرست استعفا داد و وزارت‌ورزش هم دادگر را به عنوان سرپرست تا برگزاری مجمع انتخاب و معرفی کرد.

آخرین اخبار