www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۳ 1393/11/13

عاشورزاده: مشکلات تحصیلی‌ام حل شد/ برای حضور در جام فجر تصمیم نگرفته‌ام

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و […]

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و هم تمام بازیکنان تیم ملی در این مسابقه‌ها به موفقیت برسند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عاشورزاده در ادامه سطح این مسابقه‌ها را استاندارد ارزیابی کرد و گفت: هدف حضور تیم ملی ایران در این مسابقه‌ها هم تلاش برای کسب سهمیه المپیک است و هم بالا بردن سطح آمادگی تیم ملی برای حضور در المپیک.

نماینده ایران در وزن دوم تورنمنت امارات در خصوص مشکلات ادامه تحصیل خود نیز گفت: دی ماه امسال با موفقیت در امتحانات، دیپلم را گرفتم و هم اکنون به عنوان دانشجو در دانشگاه پذیرفته شده‌ام و مشکلاتم در جهت حضور در اردوی تیم ملی و ادامه تحصیل همزمان نیز تا حدودی رفع شده است.

او در پایان با اشاره به فشردگی برنامه‌هایش تا المپیک 2016 برزیل و در عین حال ادامه تحصیل خود گفت: در این مورد اولویتم مسابقه‌های پیش رو خواهد بود و تمام تلاشم را برای رسیدن به موفقیت در آن‌ها خواهم کرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.