www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۳ 1393/11/13

عاشورزاده: مشکلات تحصیلی‌ام حل شد/ برای حضور در جام فجر تصمیم نگرفته‌ام

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و […]

نفر اول رنکینگ المپیکی‌های تکواندو در گفت و گوی اظهار کرد: تمام تمرکزم را بر بازی‌های امارات گذاشته‌ام چرا که ده امتیاز از سهمیه المپیک را شامل می‌شود و هنوز برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا و مسابقه‌های دهه فجر تصمیم قطعی نگرفته‌ام. هر مسابقه‌ای سختی‌های خاص خود را دارد ولی امیدوارم هم من و هم تمام بازیکنان تیم ملی در این مسابقه‌ها به موفقیت برسند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عاشورزاده در ادامه سطح این مسابقه‌ها را استاندارد ارزیابی کرد و گفت: هدف حضور تیم ملی ایران در این مسابقه‌ها هم تلاش برای کسب سهمیه المپیک است و هم بالا بردن سطح آمادگی تیم ملی برای حضور در المپیک.

نماینده ایران در وزن دوم تورنمنت امارات در خصوص مشکلات ادامه تحصیل خود نیز گفت: دی ماه امسال با موفقیت در امتحانات، دیپلم را گرفتم و هم اکنون به عنوان دانشجو در دانشگاه پذیرفته شده‌ام و مشکلاتم در جهت حضور در اردوی تیم ملی و ادامه تحصیل همزمان نیز تا حدودی رفع شده است.

او در پایان با اشاره به فشردگی برنامه‌هایش تا المپیک 2016 برزیل و در عین حال ادامه تحصیل خود گفت: در این مورد اولویتم مسابقه‌های پیش رو خواهد بود و تمام تلاشم را برای رسیدن به موفقیت در آن‌ها خواهم کرد.

آخرین اخبار