www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی جهان- شانگهای؛

شناسه خبر : ۱۳:۴۸ 1398/07/29

صعود سیفی و آهنگریان به یک چهارم نهایی/ برنز صبری قطعی شد

رقابت‌های ووشو قهرمانی جهان با کسب سه پیروزی دیگر برای سانداکاران ایران و قطعی شدن یک مدال برنز برای یوسف صبری پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه روز دوم از پانزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان که به میزبانی چین در شهر شانگهای جریان دارد، مبارزات اوزان ۶۵، ۷۰ و ۷۵ کیلوگرم مردان برگزار شد. در این بخش هر سه سانداکار ایران رقبای خود را شکست دادند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم عرفان آهنگریان در پیکار با «عبدل هریس صوفیان» از اندونزی در دو راند متوالی به پیروزی دست یافت و راهی دور سوم شد. وی روز گذشته «جانتان سوزا» از برزیل را شکست داده بود. آهنگریان برای صعود به نیمه نهایی «وان ویت» از ویتنام را پیش رو دارد.

محسن محمد سیفی سرگروه تیم ملی کشورمان که دور نخست استراحت داشت در نخستین مبارزه خود در وزن ۷۵ کیلوگرم «ریوجا» از اندونزی را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی برای صعود به نیمه نهایی باید با برنده مبارزه مکزیک و کره جنوبی پیکار کند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم یوسف صبری در دومین مبارزه خود «بنبدرا» از فرانسه را از پیش رو برداشت. صبری در مبارزه نخست خود «مازخان» از پاکستان را شکست داده بود. وی تا کنون مدال برنز خود را قطعی کرده و برای صعود به دیدار نهایی  «تاوارس پدرو» از مکزیک را پیش رو دارد.

در ادامه مبارزه امروز و در نوبت عصر آهنگریان در وزن ۶۵ کیلوگرم با «وان تیت» از ویتنام، مریم هاشمی در مبارزه نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم با «پونام» از هند، شهربانو منصوریان برای کسب مدال طلای وزن ۷۰ کیلوگرم با «کریستینا دی اولویرا» از برزیل و الهه منصوریان در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۵ کیلوگرم با «سلماح لیدا» از لبنان مبارزه خواهند کرد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.