www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۷ 1393/11/15

سوپر لیگ کاراته بانوان؛ دانشگاه‌آزاد یا سپاهان؛ کدام تیم قهرمان نیم‌فصل می‌شود

هر دو تیم 9 امتیاز دارند که دانشگاهی‌ها به خاطر تفاضل برد بیشتر در صدر جدول ایستاده‌اند. پیروزی هر کدام از این تیم‌ها، قهرمان نیم فصل را مشخص می‌کند. یکی از دو تیم دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه سپاهان قهرمان نیم فصل اول سوپر لیگ کاراته بانوان خواهند شد. به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت‌های هفته […]

هر دو تیم 9 امتیاز دارند که دانشگاهی‌ها به خاطر تفاضل برد بیشتر در صدر جدول ایستاده‌اند. پیروزی هر کدام از این تیم‌ها، قهرمان نیم فصل را مشخص می‌کند.

یکی از دو تیم دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه سپاهان قهرمان نیم فصل اول سوپر لیگ کاراته بانوان خواهند شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، رقابت‌های هفته سوم از دور رفت سوپر لیگ کاراته بانوان، روز جمعه (17 بهمن‌ماه) در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می‌شود که در مهم‌ترین دیدار، تیم دانشگاه آزاد صدرنشین با فولاد مبارکه سپاهان تیم دوم جدول دیدار خواهد کرد. هر دو تیم 9 امتیاز دارند که دانشگاهی ها به خاطر تفاضل برد بیشتر در صدر جدول ایستاده اند. از این رو پیروزی هر کدام از این تیم ها، قهرمان نیم فصل را مشخص می‌کند. ضمن این که تیم علمدار کربلا که در رده سوم جدول قرار دارد نیز شانس کسب عنوان قهرمانی نیم فصل را دارد.

برنامه بازی های این هفته به این شرح است:

مرحله اول:
آوای رزم علمدار – کربلا
دانشگاه آزاد – فولاد مبارکه سپاهان
حامی – شوتوکان ماریویشکای

مرحله دوم:
دانشگاه آزاد – علمدار کربلا
حامی – آوای رزم
شوتوکان ماریو یشکای – فولاد مبارکه سپاهان

معوقه از هفته دوم:

شوتوکان ماریویشکای – علمدار کربلا

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.