www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۴۳ 1394/05/11

سه جودوکار نوجوان به مسابقات جهانی اعزام می شوند

تیم ملی نوجوانان ایران با سه جودوکار در رقابتهای قهرمانی جهان شرکت می کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان جهان از ۱۴ مردادماه به میزبانی بوسنی برگزار می شود که تیم ملی ایران با تشخیص کادر فنی و به دلیل شرایط فنی جودوکاران نوجوانان با سه جودوکار در این مسابقات حضور […]

تیم ملی نوجوانان ایران با سه جودوکار در رقابتهای قهرمانی جهان شرکت می کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان جهان از ۱۴ مردادماه به میزبانی بوسنی برگزار می شود که تیم ملی ایران با تشخیص کادر فنی و به دلیل شرایط فنی جودوکاران نوجوانان با سه جودوکار در این مسابقات حضور خواهد داشت.

بر همین اساس ابوالفضل محمودی در وزن ۵۵- کیلوگرم، جواد مرادی در وزن ۷۳- کیلوگرم و حمیدرضا ملک زاده در وزن ۹۰- کیلوگرم با هدایت عطا عباس نژاد صبح دوشنبه راهی محل برگزاری این دوره از رقابتها خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده مراسم قرعه کشی این مسابقات سه شنبه در هتل “ترمه ” برگزار خواهد شد و پس از آن محمودی وزنکشی خواهد کرد.

رقابتهای وزن ۵۵- کیلوگرم روز چهارشنبه ۱۴ مردادماه برگزار می شود و محمودی به دیدار رقبای خود می رود. جواد مرادی هم در وزن ۷۳- کیلوگرم عصر پنجشنبه ۱۵ مردادماه وزنکشی کرده و رقابتهای خود را روز جمعه ۱۶ مردادماه برگزار می کند. عصر جمعه نیز حمید رضا ملک زاده در وزن ۹۰- کیلوگرم به روی باسکول وزنکشی می رود و روز شنبه ۱۷ مردادماه به روی تاتامی می رود.

جودوکاران نوجوان کشورمان روز یکشنبه ۱۸ مردادماه نیز به تهران بازخواهند گشت.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.