www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۹ 1393/09/01

سجادی به فدراسیون کاراته رفت

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان امروز از فدراسيون كاراته بازديد و با مسئولان فدراسيون ديدار و گفتگو كرد. به گزارش “رزم نیوز” به نقل از روابط عمومی فدراسيون كاراته، نصراله سجادي معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان ضمن بازديد از امكانات فدراسيون كاراته با عليرضا سمندر […]

معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان امروز از فدراسيون كاراته بازديد و با مسئولان فدراسيون ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش “رزم نیوز” به نقل از روابط عمومی فدراسيون كاراته، نصراله سجادي معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان ضمن بازديد از امكانات فدراسيون كاراته با عليرضا سمندر رئيس فدراسيون كاراته، محسن آشوري، دبير، احمد شقاقي نايب رئيس بخش مردان و عشرت شاهمحمدي نايب رئيس بخش بانوان ديدار و گفتگو كرد.

در اين بازديد مسئولان فدراسيون كاراته ضمن ارائه گزارشي از بيست و دومين دوره رقابتهاي كاراته قهرماني جهان در آلمان، در خصوص كسب نخستين مدال طلا در بخش كوميته تيمي و مدال نقره حميده عباسعلي وكاتاي تيمي بانوان كه براي اولين بار بدست آمد براي معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان توضيحاتي ارائه دادند.كه سجادي عملكرد تيم بانوان ايران در پيكارهاي جهاني را عالي دانسته و ستود.

همچنين عليرضا سمندر از برگزاري جشن پنجاهمين سالگرد تاسيس كاراته در كشور خبر داد كه با استقبال سجادي همراه بود و بر برگزاري باشكوه اين مراسم تاكيد و رهنودهاي لازم در اين خصوص ارائه كرد.

تشكيل كميته فني و كميته پيشكسوتان از ديگر موضوعاتي بود كه در اين بازديد مورد بحث و بررسي قرار گرفت و بهره هاي لازم را در دستور كار خود قرار داد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.