www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۰۶ 1394/07/06

سجادی با حضور در اردوی جودو: انتظار کسب سه سهمیه المپیک را داریم/ درمسائل داخلی دخالت نمی کنیم

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در بازید از تمرینات تیم ملی جودو گفت: جودو روال خوبی را در پیش گرفته است و انتظار داریم بتواند دو تا سه سهمیه المپیک را کسب کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نصرالله سجادی صبح امروز دوشنبه با حضور در سالن جودو […]

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در بازید از تمرینات تیم ملی جودو گفت: جودو روال خوبی را در پیش گرفته است و انتظار داریم بتواند دو تا سه سهمیه المپیک را کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، نصرالله سجادی صبح امروز دوشنبه با حضور در سالن جودو آکادمی ملی المپیک از نزدیک در جریان آخرین وضعیت تیم ملی ایران و مشکلات این تیم قرار گرفت و دقایقی با رستگار رئیس این فدراسیون گفتگو کرد.

سجادی در پایان بازدیدش از اردوی تیم ملی جودو به خبرنگاران گفت: خوشبختانه برنامه های خوبی برای تیم های جوانان و نوجوانان در نظر گرفته شده است و اردوهای پرتعدادی را هم فدراسیون برای آنها در نظر گرفته است. امیدوارم این برنامه ریزی بتواند به بالا رفتن سطح جودو و موفقیت در میادین بین المللی کمک کند.

وی با اشاره به پرداخت بودجه مورد نیاز به فدراسیون جودو گفت: فکر می کنم بودجه فدراسیون را به موقع داده ایم و تاکنون 55 درصد از بودجه مورد نیازشان را از وزارت ورزش گرفته اند. ان شالله بقیه این بودجه را هم طبق برنامه ریزی که از قبل شده است در اختیار فدراسیون قرار خواهیم داد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مورد ماندن رئیس فدراسیون جودو و صحبت هایی که در مورد رفتن وی مطرح شده بود گفت: آقای رستگار دارند کارشان را می کنند و وزارت ورزش هم حمایت می کند از ایشان.

سجادی در مورد کنار رفتن میراسماعیلی از مدیریت تیم های ملی جودو گفت: این تصمیمی بود که هیات رئیسه فدراسیون جودو گرفته است و یک مسئله داخلی محسوب می شود. وزارت ورزش مبنایی برای دخالت در امور داخلی فدراسیون ها ندارد.

وی با تاکید بر اینکه مشکل پزشک را برای تیم ملی جودو حل خواهند کرد و از جلسه بعدی تمرین پرشک کنار ملی پوشان خواهد بود در مورد برگزاری مسابقات جهانی کوراش در ایران گفت: وزارت ورزش از همه مسابقات جهانی که به میزبانی ایران برگزار شود حمایت خواهد کرد و امیدوارم مسابقات کوراش هم در بهترین شرایط خودش برگزار شود.

نصرالله سجادی در پایان با تاکید بر اینکه روند جودو خوب است و امیدواری را برای موفقیت در آینده بوجود آورده است گفت: انتظار ما این است که جودو بتواند دو تا سه سهمیه المپیک را برای ورزش ایران کسب کند.

1849445

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید