www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۴ 1394/03/03

سایت فدراسیون جودو ادعای میراسماعیلی درباره برکناری زارعیان را رد کرد

سایت رسمی فدراسیون جودو اعلام کرد هرگونه عزل و نصب سر مربی تیم ملی بدون نظر مشورتی شورا یا کمیته فنی و تأیید رئیس فدراسیون وجاهت قانونی ندارد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز پس از اعلام آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو مبنی بر برکناری مجید زارعیان از سرمربیگری تیم ملی سایت جودو و کوراش […]

سایت رسمی فدراسیون جودو اعلام کرد هرگونه عزل و نصب سر مربی تیم ملی بدون نظر مشورتی شورا یا کمیته فنی و تأیید رئیس فدراسیون وجاهت قانونی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز پس از اعلام آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو مبنی بر برکناری مجید زارعیان از سرمربیگری تیم ملی سایت جودو و کوراش با درج مطلبی این موضوع را تکذیب و این امر را عاری از وجاهت قانونی اعلام کرد.

در این مطلب آمده است:” نظر رسمی فدارسیون این است که عزل و نصب سرمربی از طریق نظر مشورتی شورا یا کمیته فنی و تأیید رئیس فدراسیون انجام می پذیرد. لذا هر گونه تصمیم یا نظری در خصوص عزل مجید زارعیان سر مربی تیم ملی وجاهت قانونی ندارد.”

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.