www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۷ 1400/12/01

ساعی: کل دنیا ریاستم را پذیرفتند، اما هنوز حکمم را نداده‌اند

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: کل دنیا ریاستم را پذیرفته‌اند، اما وزارت ورزش هنوز حکمی به من نداده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، هادی ساعی که قرار بود امروز حکم ریاستش را از وزارت ورزش و جوانان دریافت کند درمورد عدم صدور این حکم اظهار داشت: کل دنیا ریاست من را پذیرفته و به من تبریک گفتند. خوشبختانه جواب استعلام نهاد ریاست جمهوری هم آمد و به صراحت اعلام شد که من رئیس فدراسیون هستم، اما تاکنون این حکم را دریافت نکرده‌ام.

وی ادامه داد: قرار بود امروز این کار انجام شود، اما دوستان اعلام کردند که مراسم معارفه ساعت 18 برگزار خواهد شد تا وزیر ورزش از هیأت دولت بازگردد و حکم من را صادر کرده و تحویل دهد. من قبل از این هم رئیس فدراسیون بودم، چراکه مجمع تعیین کننده است و اکثریت اعضای مجمع هم به من رای دادند.

رئیس فدراسیون تکواندو با بیان اینکه می‌گفتند 15 نفر شکایت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: من که این 15 نفر را ندیده‌ام. تنها یک شکایت ثبت شده بود که درخواست ابطال انتخابات را داشت که این درخواست هم رد شد.

ساعی درمورد اینکه گفته می‌شود پولادگر هم به برگزاری انتخابات و رای آن اعتراض کرده است، تصریح کرد: انشالله که اینگونه نباشد و پولادگر شکایتی نداشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که طرفین این موضوع خودش و پولادگر بودند و چطور افراد دیگر شکایت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در یوان هم همین موضوع مطرح شد که نفری که شکایت کرده ذی‌نفع نیست. من تنها دغدغه ام فقط تکواندو است. در روزهای آینده باید میزبان رویدادهای مهمی در کیش باشیم و نباید با طرح برخی مسائل به این رشته لطمه زد.

ساعی گفت: موضوعاتی وجود دارد که نمی‌خواهم در مورد آنها صحبت کنم، چراکه همه می‌دانند چه اتفاقاتی افتاده است. هدف من کمک به تکواندو است و امیدوارم در این مسیر بتوانم قدم‌های خوبی بردارم.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.