www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:28 1400/06/29

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو

بعد از دو هفته تعطیلی جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اعضای این کمیته برای تعیین تکلیف کادر فنی در حالی به میز مذاکره باز می‌گردند که شاهد حضور دو عضو جدید خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از نتایج ضعیف تیم ملی تکواندو در بازی‌های المپیک، کمیته فنی فدراسیون تکواندو جلسات متعددی را برای بررسی نتایج توکیو تشکیل داد که در نهایت به صدور بیانیه‌ای انجامید که مورد انتقاد اهالی این رشته قرار گرفت؛ بیانیه‌ای که به وضوح مشخص نکرد نقشه راه این رشته برای آینده چگونه ترسیم خواهد شد.

اما بند چهارم بیانیه معروف فدراسیون تکواندو «تقویت کمیته فنی با دعوت از کارشناسان خبره» بود که به نظر می‌رسد فدراسیون حداقل به این یک بند عمل کرده است.

هادی ساعی بهترین ورزشکار ایرانی در بازی‌های المپیک و موفق ترین تکواندوکار تاریخ ایران و سید نعمت خلیفه از مربیان سازنده و موفق در رشته تکواندو که از تحصلیکرده های این رشته است، به عنوان اعضای جدید به کمیته فنی اضافه شده‌اند.

بر همین اساس ساعت ۸ صبح فردا سه شنبه جلسه کمیته فنی برای ادامه بررسی نتایج تیم ملی تکواندو در محل فدراسیون و با حضور اعضای جدید برگزار خواهد شد. اینکه تکلیف کادر فنی در پایان جلسه فردا مشخص می‌شود یا نه هنوز مشخص نیست.

آخرین اخبار

رویداد بعدی یو اف سی – UFC Fight Night 196
رویداد بعدی یو اف سی – UFC Fight Night 196
تیتر مبارزات ، مبارزه دسته میان وزن: پائولو کاستا – ماروین وِتوری است. کاستا: نفر دوم مدعیان میان وزن با رکورد ۱۳ برد – ۱ باخت و توری: نفر پنجم مدعیان میان وزن با رکورد ۱۷ برد – ۵ باخت