www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۷ 1394/03/06

زارعیان: حضور رودکی در اردوی تیم ملی مشکلی ندارد

سرمربی تیم ملی جودو گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز شنبه آغاز می شود و سرگروه تیم ملی نیز برای حضور در اردوی آماده سازی هیچ مشکلی ندارد. به گزارش رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ، مجید زارعیان ضمن بیان مطلب فوق افزود: عصر سه شنبه در […]

سرمربی تیم ملی جودو گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز شنبه آغاز می شود و سرگروه تیم ملی نیز برای حضور در اردوی آماده سازی هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش رزم نیوز و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ، مجید زارعیان ضمن بیان مطلب فوق افزود: عصر سه شنبه در جلسه ای با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون برنامه های تیم ملی تا زمان حضور در رقابتهای قهرمانی جهان تهیه و تدوین شد.

زارعیان ادامه داد: در این برنامه تمرینات داخل کشور ، حضور در کمپ های تمرینی و رقابتهای جایزه بزرگ برای کسب امتیاز ورودی المپیک مد نظر قرار گرفته است که پس از آغاز اردوها از روز شنبه طبق زمانبندی صورت گرفته به اجرا در خواهد آمد.

وی در خصوص حضور رودکی در اردوی تیم ملی گفت: محمد رضا رودکی از جودوکاران خوب و عنوان دار کشورمان است که در مراحل گذشته هم به اردو دعوت شده است و طی صحبتی که با او داشته ام قرار شد از روز نخست تشکیل اردوها تمرینات خود را آغاز کند.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: در جلسات متعدد شورای فنی و حتی جلسه ای که عصر سه شنبه داشتیم در خصوص دعوت اعضای تیم ملی بخصوص رودکی صحبت شده و هم اعضای شورا و هم رئیس فدراسیون از تصمیم بنده حمایت کرده و با دعوت ایشان هیچ مشکلی نداشته اند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.