www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 19:35 1398/06/26

ریمچ میودر و پاکیائو در ژاپن!

فلوید از برگزاری مبارزه دوم برابر “پَک مَن” در توکیو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، فلوید مِیوِدِر قهرمان افسانه ای و بی شکست دنیای بوکس پس از مبارزه برابر کانر مک گرگور در سال ۲۰۱۷ و پیروزی برابر بدنام ایرلندی رکورد خود را به ۵۰-۰ رسانید و مجدداً به بازنشستگی برگشت و تنها در یک مبارزه تشریفاتی به مصاف تنشین ناسوکاوا رفت و در همان راند اول حریف ژاپنی را با ناک اوت فنی شکست داد و پول بدون دردسری را به جیب زد.

میودر چند روز پیش هم در صفحه شخصی اینستاگرامی خود با انتشار ویدیویی کوتاه از ریمچ برابر مِنی پاکیائو دیگر بوکسر نامدار فیلیپینی خبر داد. مبارزه ای که گویا قرار است یک مبارزه تشریفاتی (exhibition match) باشد و نتیجه آن هر چه که شد در رکورد طرفین ثبت نخواهد گردید. فلوید توضیح زیادی در این ویدیو نداد و تنها نکته قابل توجه اینکه این مبارزه در توکیو ژاپن برگزار خواهد گردید. پس این احتمال وجود دارد که سازمان ژاپنی RIZIN که مبارزه میودر برابر ناسوکاوا را سازماندهی کرده بود اکنون به دنبال برگزاری یک مبارزه تشریفاتی دیگر بین میودر و پاکیائو است.

اولین رویارویی فلوید میودر و منی پاکیائو به مِی سال ۲۰۱۵ باز می گردد جایی که میودر موفق شد پس از دوازده راند مبارزه با رای متحد داوران پک من را شکست دهد.

آخرین اخبار

رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رستمیان: با سودجویان برخورد می کنیم/ جوجیتسو ایران در دنیا به بالندگی رسیده است
رئیس انجمن جوجیتسو jjif کشورمان ضمن اشاره به لزوم ساماندهی ورزشکاران و باشگاههای جوجیتسو jjjf و bjj در سطح کشور در راستای جلوگیری از سوء استفاده از نام جوجیتسو برزیلی و هدفمند کردن ورزشکاران علاقه مند به این رشته، از تدوین راهکارهایی جهت تحقق این امر خبر داد.