www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1416 ۱۸:۲۶ ۱۳۹۳/۱۱/۲۵

روندا رازی نویسنده می شود!

در بسیاری از کشورها رسم است که شخصیت های مشهور در عرصه ورزش و هنر اقدام به نوشتن و انتشار خاطراتشان می کنند. این کار اگرچه بخش عمده اش جنبه تجاری دارد اما این حسن را هم دارد که علاقمندان این افراد نه پس از مرگ و در غالب شایعه که در زمان حیاط این […]

در بسیاری از کشورها رسم است که شخصیت های مشهور در عرصه ورزش و هنر اقدام به نوشتن و انتشار خاطراتشان می کنند. این کار اگرچه بخش عمده اش جنبه تجاری دارد اما این حسن را هم دارد که علاقمندان این افراد نه پس از مرگ و در غالب شایعه که در زمان حیاط این افراد از زبان خودشان با سرگذشت و فراز و نشیب زندگی این افراد که بعضا می تواند بسیار هم آموزنده باشد آشنا می شوند.

به گزارش “رزم نیوز” ، مسلما همه این افراد توان نویسندگی ندارند بنابراین بسیاری از این کتابها با همکاری یک نویسنده یا روزنامه نگار فعال در همان عرصه نوشته می شود. متاسفانه نه سنت نوشتن و نه فرهنگ چنین همکاری هایی در کشور ما چندان باب نیست. با این مقدمه می رسیم به این خبر که خانم روندا رازی که بدون تردید یکی از چهره های شاخص MMA محسوب می شود هم دست به قلم شده است. او اگر چه امروز در جایگاه ویژه ای قرار گرفته اما زندگی شخصی پرفراز و نشیبی داشته است. حالا او قرار است در کتاب خود از خاطرات تلخ و شیرین زندگی اش، از دست دادن پدرش، کسب مدال المپیک و مبارزه در UFC و… بگوید. عنوان کتاب “مبارزه من، مبارزه تو” است و روندا آن را با همکاری خواهرش و ماریا بورنز – یکی از روزنامه نگاران ESPN – خواهد نوشت.

آخرین اخبار