www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۲ 1393/09/17

روز جمعه کار سختی در پیش دارم ؛ روزبهانی: مصدوم هستم، اما با حریف فرانسوی ام مسابقه می دهم

ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در سومین بازی خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان در سال 2014، روز جمعه هفته جاری با ” ماتیو بادرلیکو ” فرانسوی روبرو خواهد شد. احسان روزبهانی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، در خصوص این مسابقه خاطرنشان کرد: چند روز پیش از ناحیه آشیل […]

ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در سومین بازی خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان در سال 2014، روز جمعه هفته جاری با ” ماتیو بادرلیکو ” فرانسوی روبرو خواهد شد.

احسان روزبهانی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، در خصوص این مسابقه خاطرنشان کرد: چند روز پیش از ناحیه آشیل پا دچار آسیب دیدگی شدید شدم، به طوری که نتوانستم به تمرین ادامه دهم.

وی افزود: پزشکان بعد از معاینه پایم گفتند که برای درمان باید هرچه زودتر پای آسیب دیده ام را گچ بگیرم، اما به خاطر بازی حساسی که روز جمعه مقابل بوکسور فرانسوی در پیش دارم، هر طور شده خودم را به این دیدار خواهم رساند.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اینچئون، در مورد حریف فرانسوی روز جمعه خود اظهار داشت: تمامی تلاشم را به کار می بندم تا این بوکسور قدرتمند فرانسوی را شکست دهم. هرچند کار سختی در پیش دارم. چرا که او با دو پیروزی قبلی خود از روحیه بسیار بالایی برخوردار است.

بوکسور ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم کشورمان در پایان، درباره ملحق شدن خود به اردوی تیم ملی گفت: فعلا تمامی تمرکزم بر روی مسابقات لیگ حرفه ای جهان است. اما بعد از این رقابت ها، در خدمت تیم ملی هستم. چرا که ما مسابقات مهمی چون جهان قطر را در پیش داریم.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
خط و نشان جیک برای دانا
خط و نشان جیک برای دانا
جیک پاول برای دانا وایت پیغام فرستاد ! هرکی بفرستی ، هر کدوم از فایترهای MMA رو می‌زنم پاره می کنم !