www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۱ 1393/12/06

روز آرام مدعیان روی تاتامی لیگ برتر جودو

هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر جودو باشگاههای کشور در حالی فردا پنجشنبه در سالن شهید افراسیابی برگزار می شود که تیم های مدعی روز سختی را پیش رو ندارند. به گزارش “رزم نیوز” ، در رقابتهای این هفته تیم ها چهار بار به روی تاتامی می روند که اگر در میان تیم های بالانشین […]

هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر جودو باشگاههای کشور در حالی فردا پنجشنبه در سالن شهید افراسیابی برگزار می شود که تیم های مدعی روز سختی را پیش رو ندارند.

به گزارش “رزم نیوز” ، در رقابتهای این هفته تیم ها چهار بار به روی تاتامی می روند که اگر در میان تیم های بالانشین جدول پاس قوامین در پیکار با شهبای گلوبندک ، پاس خراسان رضوی و هیات جودو قزوین روز پرکاری را پیش رو دارد.

اما میزان و پاس در دیدارهای خود با تیم های میانه جدول پیکار می کنند و بیشتر به فکر افزایش تفاضل برد انفرادی خود هستند تا در روز پایانی با مشکل مواجه نشوند.

برنامه کامل هفته سوم :

دور اول:

شبهای گلوبندک – پاس قوامین

هیئت جودو نوشهر – موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی

ثامن الحجج خراسان رضوی – نفت مسجد سلیمان

هیئت جودو قزوین – پالایش گاز ایلام

دور دوم:

هیئت جودو نوشهر – پاس قوامین

ثامن الحجج خراسان رضوی- شبهای گلوبندک

هیئت جودو قزوین – موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی

پالایش گاز ایلام – نفت مسجد سلیمان

دور سوم:

ثامن الحجج خراسان رضوی – پاس قوامین

هیئت جودو قزوین – هیئت جودو نوشهر

پالایش گاز ایلام- شبهای گلوبندک

نفت مسجد سلیمان – موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی

دور چهارم:

هیئت جودو قزوین – پاس قوامین

پالایش گاز ایلام – ثامن الحجج خراسان رضوی

نفت مسجد سلیمان- هیئت جودو نوشهر

موسسه مالی و اعتباری میزان خراسان شمالی- شبهای گلوبندک

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.