www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۲۳ 1394/06/28

روزبهانی مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد؛ اتفاق تلخ برای لژیونر بوکس ایران

بوکسور وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی ایران به دلیل حذف فنی (ناک اوت) در رقابتهای لیگ حرفه‌ای بوکس جهان یک تا سه ماه نمی تواند در هیچ رقابت رسمی شرکت کند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران شب گذشته در لیگ حرفه ای بوکس جهان […]

بوکسور وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی ایران به دلیل حذف فنی (ناک اوت) در رقابتهای لیگ حرفه‌ای بوکس جهان یک تا سه ماه نمی تواند در هیچ رقابت رسمی شرکت کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران شب گذشته در لیگ حرفه ای بوکس جهان مقابل بوکسور فرانسوی شکست خورد.

در این مبارزه روزبهانی با مصدومیت شدید از ناحیه هر دو ابرو مواجه شد و احدی سرمربی وی به دلیل مصدومیت شدید به اصطلاح روی وی حوله انداخت تا مانع ادامه مبارزه او شود. بر اساس قوانین آیبا هر بوکسوری که در  این وضعیت که از آن تحت عنوان TKO یا ناک اوت فنی نام برده می شود قرار بگیرد یک تا سه ماه نمی تواند در هیچ مسابقه رسمی شرکت کند.با این حساب حضور روزبهانی در رقابتهای قهرمانی جهان قطر منتفی است.

روح الله حسینی نایب رئیس فدراسیون بوکس در این خصوص گفت: آنطور که من شنیده ام روزبهانی در رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس جهان TKO شده و یک تا سه ماه نمی تواند در هیچ رویداد رسمی شرکت کند. البته من هنوز با سرمربی او صحبت نکرده ام ولی شنیده ام که داور با درخواست احدی این مبارزه را قطع کرده است. همه چیز بستگی به مسئولان برگزاری رقابتها دارد اگر روزبهانی TKO شده باشد رقابتهای قهرمانی جهان قطر را از دست داده است.

رقابتهای بوکس قهرمانی جهان اواسط مهرماه به میزبانی قطر برگزار می شود.

آخرین اخبار