www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۱ 1394/11/18

رنکینگ مسابقات لیگ جهانی پاریس اعلام شد؛ سعید احمدی در صدر رنکینگ کاراته وان پاریس/ پورشیب در جایگاه دوم

پس از شرکت در نخستین مرحله لیگ جهانی در سال 2016، رنکینگ کاراته کاها اعلام شد که بر این اساس سعید احمدی در صدر این رنکینگ ایستاده است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در تازه ترین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی و پس از […]

پس از شرکت در نخستین مرحله لیگ جهانی در سال 2016، رنکینگ کاراته کاها اعلام شد که بر این اساس سعید احمدی در صدر این رنکینگ ایستاده است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در تازه ترین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی و پس از برگزاری نخستین مرحله لیگ جهانی سال 2016 که چندی پیش به میزبانی پاریس فرانسه برگزار شد، سعید احمدی که موفق شد مدال طلای لیگ جهانی را بر گردن بیاویزد با کسب 660 امتیاز در مکان نخست جدول رده بندی وزن 67-کیلوگرم ایستاد.

پس از احمدی “ماروین گارین” فرانسوی، “بوراک اوگور” ترکیه ای و “هیروتو شینوهارا” از ژاپن به ترتیب در مکان‌های دوم تا سوم مشترک قرار گرفتند.

در این وزن هامون درفشی پور هم با کسب 60 امتیاز در مکان شصتم قرار گرفت.

در وزن 84-کیلوگرم هم “ریتارو آراگای” ژاپنی در صدر قرار دارد و پس از وی ذبیح اله پورشیب که مدال نقره لیگ جهانی را بدست آورد با کسب 500 امتیاز در رده دوم است. “جرجیوس زانوس” یونانی هم در مکان سوم جای گرفته.

همچنین ابراهیم حسن بیگی با 60 امتیاز در مکان بیست و دوم و هادی صفیه با 20 امتیاز در مکان چهل و سوم این جدول قرار دارند.

در وزن 60-کیلوگرم امیر مهدی با 140 امتیاز در مکان نهم جای گرفته است.

در این وزن “ایهور اونیچ اوکراینی”، “فضلعلی اف آذربایجانی”، “آنجلو کریسچننزو ایتالیایی” و عماد الملکی عربستانی در مکان‌های اول تا سوم مشترک قرار دارند.

در وزن 75-کیلوگرم، بهمن عسگری و امیر حسین کلهری با 60 امتیاز در رتبه 29 هستند.

در این وزن “توماس اسکات” آمریکایی اول است، “لوئیجی بوسا” ایتالیایی در مکان دوم قرار گرفته، “ردا مسودی” از مراکش و “لوگان داکوستا” از فرانسه سوم مشترک هستند.

در وزن 84+کیلوگرم هم سجاد گنج زاده با 100 امتیاز در رتبه سیزدهم جای دارد.

در این وزن “انیس ارکان” ترکیه ای در مکان نخست قرار گرفته، “شاهین آتاموف” آذربایجانی دوم است، “سلیم بندیاب” و “لونی بولیسنان” فرانسوی مشترکاً در رده سوم ایستاده اند.

اما در بخش بانوان، حمیده عباسعلی کاراته کا سنگین وزن کشورمان در وزن 68+کیلوگرم که مدال برنز لیگ جهانی فرانسه را از آن خود کرد با 340 امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی این وزن قرار دارد.

“آنه لائور فلورین” از فرانسه اول، “آوچا موسسم” از ترکیه در مکان دوم و ناجه ابراهیم فرانسوی به همراه عباسعلی در رده سوم این وزن قرار گرفته است.

در وزن 55-کیلوگرم هم طراوت خاکسار با 260 امتیاز در مکان پنجم و زهره برزگر با 140 امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی این وزن جای دارند. در این وزن “کریستین فرر” اسپانیایی اول است، “آنژلیا ترلیوگو” از اوکراین در جای دوم قرار دارد و “سامی موآ” فرانسوی در مکان سوم ایستاده.

در کاتای انفرادی بانوان هم فاطمه صادقی با 120 امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. زکیه رحمانی دیگر کاتاروی کشورمان هم با 60 امتیاز در رتبه 26 جای دارد.

در این بخش “شیمزو یکو ژاپنی” اول است، “امیری ایواموتو” دیگر کاتاروی ژاپنی در مکان دوم جای دارد، “ساکورا کوکومای” از امریکا و “سارا باتالیا از” ایتالیا سوم مشترک هشتند.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید