www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۱ 1393/10/06

رقابت حساس دانشگاه و شهرداری ورامین؛ یکشنبه قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو مشخص می‌شود

در حال حاضر و تا پایان هفته پنجم لیگ برتر تکواندو، تیم دانشگاه آزاد با 4 پیروزی و یک باخت و 12 امتیاز در صدر جدول رقابت ها قرار دارد. قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو یکشنبه آینده و پس از برگزاری هفته های ششم و هفتم مشخص خواهد شد. به گزارش “رزم نیوز” ، هفته […]

در حال حاضر و تا پایان هفته پنجم لیگ برتر تکواندو، تیم دانشگاه آزاد با 4 پیروزی و یک باخت و 12 امتیاز در صدر جدول رقابت ها قرار دارد.

قهرمان نیم فصل لیگ برتر تکواندو یکشنبه آینده و پس از برگزاری هفته های ششم و هفتم مشخص خواهد شد.

به گزارش “رزم نیوز” ، هفته های ششم و هفتم سیزدهمین دوره لیگ برتر تکواندوی جوانان و بزرگسالان، جام خلیج فارس (یادواره شهید غنیمت پور) یکشنبه آینده 7 دی ماه با برگزاری 6 دیدار برگزار خواهد شد که در پایان قهرمان نیم فصل معرفی می شود.

بر این اساس برنامه سازمان لیگ و در هفته ششم این رقابت ها، ابتدا بانک شهر به مصاف پاس قوامین می رود. سپس شهرداری اندیشه با دانشگاه آزاد صدرنشین روبرو می شود و در ادامه، شهرداری ورامین که با یک بازی کمتر نسبت به دانشگاه آزاد در رده دوم قرار دارد، با مجتمع فرهنگی – ورزشی جوانه مبارزه می کند.

تیم صنایع استیل البرز در این هفته با قرعه استراحت رو برو است.

در هفته هفتم که هفته پایانی از دور رفت این رقابت‌هاست، صنایع استیل البرز و بانک شهر مقابل یکدیگر قرار می گیرند. سپس پاس قوامین با مجتمع فرهنگی – ورزشی جوانه دیدار می کند و در آخرین دیدار، شهرداری اندیشه با شهرداری ورامین روبرو خواهد شد.

در هفته هفتم دانشگاه آزاد استراحت دارد.

گفتنی است در حال حاضر و تا پایان هفته پنجم لیگ برتر تکواندو، تیم دانشگاه آزاد با 4 پیروزی و یک باخت و 12 امتیاز در صدر جدول رقابت ها قرار دارد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.