www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 15:08 1399/11/28

رقابت‌های گزینشی بوکس المپیک در پاریس لغو شد

رقابت‌های گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه در پاریس برگزار شود، لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با اعلام کمیته بین المللی المپیک (Ioc) رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه سال آینده در پاریس برگزار شود، لغو شد تا تکلیف سایر سهمیه‌های باقی مانده پس از رقابت‌های قاره‌ای آمریکای جنوبی و اروپا مشخص شود.

طبق اعلام کمیته بین المللی المپیک رقابت‌های گزینشی المپیک قاره‌های آمریکای جنوبی و اروپا به ترتیب در اردیبهشت و خرداد به میزبانی آرژانتین و انگلیس برگزار می‌شود تا تکلیف المپیکی‌های قاره‌های مختلف مشخص شده و پس از آن تصمیم نهایی برای سهمیه‌های باقی مانده اتخاذ شود.

طبق اعلام اولیه کمیته بین المللی المپیک ۳۲ سهمیه در بخش مردان باقی می‌ماند که با تشخیص کارگروه فنی این کمیته بین قاره‌های مختلف توزیع خواهد شد.

آخرین رنکینگ جهانی و عملکرد بوکسورها در رقابت‌های قاره‌ای (گزینشی المپیک)، اولویت‌های IOC برای انتخاب بوکسورها جهت سهمیه‌های باقی مانده هستند.

همچنین سهمیه‌های بوکسی که تاکنون کسب شده‌اند به قوت خود باقی هستند.

دانیال شه بخش در ۵۷ و سیدشاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم دو سهمیه المپیک برای ایران کسب کرده‌اند.

آخرین اخبار

تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
تقدیر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از فرشتگان نینجا + فیلم
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، ضمن قدردانی از مسئولین، مربیان و فرشتگان نینجا (نینجوتسو) که به مرحله فینال مسابقات عصرجدید راه یافتند، با اهدای لوح و هدایایی، حمایت همه جانبه فدراسیون را از این عزیزان اعلام کرد.