www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۰۸ 1399/11/28

رقابت‌های گزینشی بوکس المپیک در پاریس لغو شد

رقابت‌های گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه در پاریس برگزار شود، لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با اعلام کمیته بین المللی المپیک (Ioc) رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک که قرار بود خردادماه سال آینده در پاریس برگزار شود، لغو شد تا تکلیف سایر سهمیه‌های باقی مانده پس از رقابت‌های قاره‌ای آمریکای جنوبی و اروپا مشخص شود.

طبق اعلام کمیته بین المللی المپیک رقابت‌های گزینشی المپیک قاره‌های آمریکای جنوبی و اروپا به ترتیب در اردیبهشت و خرداد به میزبانی آرژانتین و انگلیس برگزار می‌شود تا تکلیف المپیکی‌های قاره‌های مختلف مشخص شده و پس از آن تصمیم نهایی برای سهمیه‌های باقی مانده اتخاذ شود.

طبق اعلام اولیه کمیته بین المللی المپیک ۳۲ سهمیه در بخش مردان باقی می‌ماند که با تشخیص کارگروه فنی این کمیته بین قاره‌های مختلف توزیع خواهد شد.

آخرین رنکینگ جهانی و عملکرد بوکسورها در رقابت‌های قاره‌ای (گزینشی المپیک)، اولویت‌های IOC برای انتخاب بوکسورها جهت سهمیه‌های باقی مانده هستند.

همچنین سهمیه‌های بوکسی که تاکنون کسب شده‌اند به قوت خود باقی هستند.

دانیال شه بخش در ۵۷ و سیدشاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم دو سهمیه المپیک برای ایران کسب کرده‌اند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.