www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۴۷ 1394/03/23

رقابتهای کیک بوکسینگ – جام ولایت؛ ایرانی‌ها مقابل رقبای خود پیروز شدند/ یک افغانی تنها برنده خارجی!

رقابتهای بین‌المللی کیک بوکسینگ با برتری نمایندگان ایران، غیبت یک خارجی و ثبت تنها یک پیروزی برای میهمانان خارجی به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این مسابقات عصر جمعه با استقبال کم نظیر علاقمندان به رشته های رزمی بخصوص دوستداران مبارزات رینگی و در حضور محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی […]

رقابتهای بین‌المللی کیک بوکسینگ با برتری نمایندگان ایران، غیبت یک خارجی و ثبت تنها یک پیروزی برای میهمانان خارجی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این مسابقات عصر جمعه با استقبال کم نظیر علاقمندان به رشته های رزمی بخصوص دوستداران مبارزات رینگی و در حضور محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

روز گذشته قرار بود هفت مبارزه برگزار شود که به دلیل غیبت “لاسیو هولیک” تنها شش مبارزه برگزار شد.

حجت درویش نماینده وزن ۶۵- کیلوگرم کشورمان در سه راند متوالی برابر “ویکتور کانیسا” از اسپانیا صاحب پیروزی شد. در ادامه محمد بنا در وزن ۶0- کیلوگرم برابر “دلشاد میرزایف” از ازبکستان صاحب پیروزی شد. رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی کشورمان در پایان این مبارزه به دلیل مبارزه خود نماینده ازبکستان ۵۰۰ دلار به او جایزه داد.

در وزن ۸۵- کیلوگرم تورج کریمی در یک مبارزه دیدنی “گیئورگی کیمدزه” از گرجستان را ناک اوت کرد. اما در وزن ۷۵- کیلوگرم تنها رزمی کار بازنده تیم کشورمان بود. حسین حیاتی در مبارزه برابر “سید علی اصغر” از افغانستان نتیجه را واگذار کرد. نماینده افغان‌ها یک مبارزه سطح بالا را به نمایش گذاشت و توانست با ضربه لوکیک حیاتی ناک اوت کند.

در وزن 80- سیامک داریوش برابر حریف برزیلی خود جکسون به پیروزی رسید. اما در وزن ۹۰- کیلوگرم گیوه چی مبارز خوشنام  و سرگروه تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان به دلیل غیبت “هولیک” برنده معرفی شد و در وزن ۷۰- کیلوگرم هم میثم آقا رضایی و “میگوئل اسکار” از پرتقال یک مبارزه دیدنی و جذاب را به تصویر کشیدند که در نهایت این نماینده کشورمان بود که برنده از میدان خارج شد و کمیته برگزاری هم “اسکار” را به عنوان ورزشکار اخلاق این مسابقات معرفی کرد.

به نفرات برنده این مسابقات ۱۰۰۰ دلار و به نفرات بازنده ۵۰۰ دلار جایزه داده شد. باتوجه به فروش بلیت ۳۰ هزار تومانی، باز هم تماشاگران زیادی به سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب برای تماشای مسابقات آمده بودند.

مسابقات بخش بانوان امروز در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار