www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۹ 1394/06/30

رقابتهای کاتای قهرمانی جهان – هلند «کیمه نو» کاتای ایران نایب قهرمان جهان شد

پرونده کاتاروهای اعزامی به مسابقات جهانی آمستردام با یک نشان نقره بسته شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این دوره از مسابقات که از روز شنبه به میزبانی هلند در آمستردام آغاز شده بود کاتای ایران با دو تیم حضور داشت که حاصل تلاش آنها یک مدال نقره و یک عنوان چهارمی بود. در […]

پرونده کاتاروهای اعزامی به مسابقات جهانی آمستردام با یک نشان نقره بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در این دوره از مسابقات که از روز شنبه به میزبانی هلند در آمستردام آغاز شده بود کاتای ایران با دو تیم حضور داشت که حاصل تلاش آنها یک مدال نقره و یک عنوان چهارمی بود.

در رقابتهای “کیمه نو”کاتا ۲۳ تیم از کشورهای مختلف حضور داشتند که تیم اعزامی ایران با ترکیب عبدالوهاب بردی و سید یاشار روح الله زاده به عنوان سرگروه از مرحله مقدماتی صعود کرد. در مرحله نهایی نیز با شش تیم برتر این مسابقات به رقابت پرداخت که در نهایت ژاپن مدال طلا را به خود اختصاص داد و تیم ایران هم بر سکوی نایب قهرمانی جهان ایستاد و فرانسه نیز سوم شد.

در “گوشین جوتسو” کاتا تیم ایران با ترکیب محمد حسن نجفی و علیرضا کریمی ناصر به همراه ۲۰ تیم از سایر کشورها به رقابت پرداختند که تیم ایران به عنوان تیم دوم از مرحله مقدماتی راهی مرحله نهایی شد و در این مرحله  با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به کره جنوبی در مکان چهارم ایستاد. در این کاتا ژاپن  طلا گرفت. ایتالیا نقره گرفت و مدال برنز هم به کره جنوبی تعلق گرفت.

رقابتهای کاتای قهرمانی جهان در ۵ کاتا روز شنبه در هلند آغاز شد که در هر ۵ کاتا مدال طلا به ژاپنی ها رسید. تیم کشورمان که به دلیل صادرنشدن روادید برای برخی نفرات اعزامی ، تنها با دو تیم در این مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب یک نشان نقره شد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.