www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۲۸ 1394/08/10

رقابتهای جودو گراند اسلم – ابوظبی؛ محجوب با شکست مقابل نماینده آلمان پنجم شد

جودوکار وزن ۱۰۰- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با شکست مقابل حریفی آلمانی خود در دیدار رده بندی به عنوان پنجم بسنده کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، جواد محجوب که امروز در آخرین روز از رقابتهای گراند اسلم ابوظبی با سه پیروزی و یک شکست به دیدار رده بندی وزن 100- کیلوگرم راه […]

جودوکار وزن ۱۰۰- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با شکست مقابل حریفی آلمانی خود در دیدار رده بندی به عنوان پنجم بسنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، جواد محجوب که امروز در آخرین روز از رقابتهای گراند اسلم ابوظبی با سه پیروزی و یک شکست به دیدار رده بندی وزن 100- کیلوگرم راه پیدا کرده بود در جدال برای کسب مدال برنز به مصاف “کارل ریچهارد” نفر چهارم رنکینگ جهانی نایب قهرمان سال 2015 جهان از آلمان رفت و در حالی که با امتیاز از حریف پیش بود روی اجرای فن حریف غافلگیر شد و بازنده تاتامی را ترک کرد و پنجم شد.

محجوب دور نخست استراحت داشت و سپس “مارتین پک” سوئدی با رنکنیگ ششم دنیا، “ایوان رمارنکو” جودوکار مقدونیه ای تیم ملی امارات و “الخان ممدوف” قهرمان سال 2013 جهان از آذربایجان را با ضربه فنی شکست داد و به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله مقابل “لوکاس کارپلاک” نفر دوم رنکنیگ جهانی و قهرمان سال 2014 جهان از جمهوری چک نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور جودوکاران 88 کشور روز جمعه در ابوظبی آغاز شد که در و روز نخست آقایی، بریمانلو، بنا و ملایی موفق به کسب مدال نشدند.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.