www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۵۸ 1395/03/28

رقابتهای بوكس انتخابی المپيك- باكو؛ هادی ماكويی با شکست در نخستین دیدار حذف شد

نماينده وزن ٦٤ كيلوگرم تيم ملی بوکس ایران با شكست مقابل حريف خود از دور رقابتها كنار رفت. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور از روز گذشته در شهر باکو آذربایجان […]

نماينده وزن ٦٤ كيلوگرم تيم ملی بوکس ایران با شكست مقابل حريف خود از دور رقابتها كنار رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور از روز گذشته در شهر باکو آذربایجان در حال پیگیری است.

هادی ماکویی بوکسور  وزن ۶۴ کیلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود با «هیچینس ریچاردسون» از کشور هائیتی به مبارزه پرداخت و با قبول شکست مقابل حريف خود از دور رقابت ها کنار رفت.

اما از ساعاتی دیگر احسان سپهوندی در ۵۶ کیلوگرم با «آدرین» از لهستان و محمد علی شهیدی در به اضافه ۹۱ کیلوگرم با «آلکسی زاواتین» از مولداوری دیدار خواهند کرد.

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های جهانی باکو در مجموع ۳۹ بوکسور جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب خواهند کرد.

این رقابت ها در سالن «سرحدچی» که در سال ۲۰۱۰ میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود ۱۲۰۰ نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار