www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۴ 1394/04/21

رضایت اکبر احدی از اردوی تیم ملی بوکس در گیلان

مربی تیم ملی بوکس در مورد مبارزه تدارکاتی ملی پوشان با بوکسورهای گیلان گفت: این مبارزه در روند آماده سازی تیم ملی خیلی خوب بود و بردو باخت اصلا مهم نبود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، در مورد دیدار تدارکاتی بوکسورهای تیم ملی با بوکسورهای […]

مربی تیم ملی بوکس در مورد مبارزه تدارکاتی ملی پوشان با بوکسورهای گیلان گفت: این مبارزه در روند آماده سازی تیم ملی خیلی خوب بود و بردو باخت اصلا مهم نبود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، در مورد دیدار تدارکاتی بوکسورهای تیم ملی با بوکسورهای گیلان در اردوی آماده سازی این استان اظهار کرد: این اردو خیلی خوب بود و جا دارد از مسئولان ورزش استان و هیات بوکس تشکر کنم. امیدوارم اینگونه اردوها در دیگر استانها نیز راه اندازی شود.

وی افزود: در این مبارزه تدارکاتی اصلا به دنبال برد و باخت نبودیم. انجام مبارزات خوب و آماده سازی بهتر مدنظر بود که به آنها رسیدیم و خدا را شکر همه چیز در حد خوب بود.

مربی تیم ملی بوکس با اشاره به مبارزه خوب احسان روزبهانی برابر سینا قلعه بندی گفت: این دو بوکسور یک مبارزه خوب را به نمایش گذاشتند و مطمئنم همه حاضران در سالن از این مبارزه لذت بردند. این مبارزه به صورت قانونی و با داور برگزار شد اما برد و باخت مهم نبود. روزبهانی هم بعد از چهار ماه دوری از رینگ مبارزه خوبی را به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: روزبهانی بعد از آخرین مبارزه اش که اسفندماه سال قبل بود هیچ مبارزه ای انجام نداده بود و در شرایط مبارزه نبوذ، اما این مسابقه برایش خیلی خوب بود چرا که سالن شلوغ بود و حریفش هم بوکسور خوبی بود.

احدی در مورد مبارزه سجاد محمد پور دیگر بوکسور ایرانی حاضر در بوکس حرفه ای جهان گفت: این بوکسور بعد از مبارزه ای که با حریف الجزایری داشت مسابقه دیگری نداشت و نیاز بود که خودش را محک بزند. مبارزه اش برابر حریف گیلانی خیلی خوب و لازم بود.

وی گفت: جایگاه احسان سپهوندی بسیار بالاتر از چیزی است که هم اکنون در آن قرار دارد. او یک پدیده برای بوکس ایران است و در این دیدار تدارکاتی هم برابر آرش قویدل در همان راند اول کار را تمام کرد.

مربی تیم ملی و مربی تخصصی بوکسورهای ایرانی حاضر در بوکس حرفه ای ادامه داد: سیاوش امیدی و جاسم دلاوری هم مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتند و در مبارزاتی که اصلا برد و باخت مهم نبود توانستند تماشاچیان، مسئولان ورزش استان و کادر فنی خود را راضی از سالن به بیرون راهی کنند و این نشان می دهد این اردو برای همه طرفین مفید بوده است.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.