www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۳۴ 1394/04/21

رضایت اکبر احدی از اردوی تیم ملی بوکس در گیلان

مربی تیم ملی بوکس در مورد مبارزه تدارکاتی ملی پوشان با بوکسورهای گیلان گفت: این مبارزه در روند آماده سازی تیم ملی خیلی خوب بود و بردو باخت اصلا مهم نبود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، در مورد دیدار تدارکاتی بوکسورهای تیم ملی با بوکسورهای […]

مربی تیم ملی بوکس در مورد مبارزه تدارکاتی ملی پوشان با بوکسورهای گیلان گفت: این مبارزه در روند آماده سازی تیم ملی خیلی خوب بود و بردو باخت اصلا مهم نبود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اکبر احدی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، در مورد دیدار تدارکاتی بوکسورهای تیم ملی با بوکسورهای گیلان در اردوی آماده سازی این استان اظهار کرد: این اردو خیلی خوب بود و جا دارد از مسئولان ورزش استان و هیات بوکس تشکر کنم. امیدوارم اینگونه اردوها در دیگر استانها نیز راه اندازی شود.

وی افزود: در این مبارزه تدارکاتی اصلا به دنبال برد و باخت نبودیم. انجام مبارزات خوب و آماده سازی بهتر مدنظر بود که به آنها رسیدیم و خدا را شکر همه چیز در حد خوب بود.

مربی تیم ملی بوکس با اشاره به مبارزه خوب احسان روزبهانی برابر سینا قلعه بندی گفت: این دو بوکسور یک مبارزه خوب را به نمایش گذاشتند و مطمئنم همه حاضران در سالن از این مبارزه لذت بردند. این مبارزه به صورت قانونی و با داور برگزار شد اما برد و باخت مهم نبود. روزبهانی هم بعد از چهار ماه دوری از رینگ مبارزه خوبی را به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: روزبهانی بعد از آخرین مبارزه اش که اسفندماه سال قبل بود هیچ مبارزه ای انجام نداده بود و در شرایط مبارزه نبوذ، اما این مسابقه برایش خیلی خوب بود چرا که سالن شلوغ بود و حریفش هم بوکسور خوبی بود.

احدی در مورد مبارزه سجاد محمد پور دیگر بوکسور ایرانی حاضر در بوکس حرفه ای جهان گفت: این بوکسور بعد از مبارزه ای که با حریف الجزایری داشت مسابقه دیگری نداشت و نیاز بود که خودش را محک بزند. مبارزه اش برابر حریف گیلانی خیلی خوب و لازم بود.

وی گفت: جایگاه احسان سپهوندی بسیار بالاتر از چیزی است که هم اکنون در آن قرار دارد. او یک پدیده برای بوکس ایران است و در این دیدار تدارکاتی هم برابر آرش قویدل در همان راند اول کار را تمام کرد.

مربی تیم ملی و مربی تخصصی بوکسورهای ایرانی حاضر در بوکس حرفه ای ادامه داد: سیاوش امیدی و جاسم دلاوری هم مبارزات خوبی را به نمایش گذاشتند و در مبارزاتی که اصلا برد و باخت مهم نبود توانستند تماشاچیان، مسئولان ورزش استان و کادر فنی خود را راضی از سالن به بیرون راهی کنند و این نشان می دهد این اردو برای همه طرفین مفید بوده است.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید