www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 09:15 1399/09/24

رشته پنچاک سیلات با هشت وزن در رقابت‌های داخل سالن آسیا

برنامه‌های تیم ملی پنچاک سیلات ایران برای حضور در رقابت‌های داخل سالن آسیا در سال ۲۰۲۱ در جلسه سازمان تیم‌های ملی به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، روز گذشته یکشنبه ۲۳ آذرماه جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون انجمن‌های ورزشهای رزمی با هدف تدوین برنامه‌های تیم ملی پنچاک سیلات جهت حضور در بازی‌های داخل آسیا با حضور همایون خرم نایب رئیس فدراسیون به همراه کادر فنی پنچاک سیلات و یاشار میردامادی مدیر سازمان تیم‌های ملی این فدراسیون برگزار شد.

مبارزات پنجاک سیلات در بازی‌های داخل سالن (این دور گیمز) ۲۰۲۱ تایلند در ۵ وزن مردان و ۳ وزن زنان برگزار می‌شود. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی و کمیته برگزاری رقابتهای پنجاک سیلات در این بازی‌ها در بخش مردان در اوزان ۵۰ -، ۶۰-، ۶۵ -، ۷۰- و ۸۰- کیلوگرم و در بخش زنان در اوزان ۵۰-، ۶۰- و ۶۵- کیلوگرم برگزار خواهد شد.

بر اساس تصمیمات این جلسه، برای تمامی استان‌ها هشت سهمیه یکسان در نظر گرفته و مسئولین استان‌ها می‌بایست بر اساس توانمندی و ظرفیت ورزشکاران خود نسبت به معرفی و ارسال فیلم از نفرات مستعد خود به فدراسیون اقدام کنند. کمیته فنی نیز پس از بازبینی فیلم‌ها، نفرات برتر را جهت حضور در اردوی آماده سازی دعوت می‌کنند.

طبق برنامه ریزی های قبلی مقرر است تا اردوهای تیم ملی از اواسط دیماه با حفظ پروتکل‌های بهداشتی شروع شوند.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.