www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۵۳ 1393/12/24

راه‌یابی 8 بوکسور ایران به نیمه‌نهایی تورنمنت آبادان

تیم‌های ملی “الف” و “ب” ایران در حالی وارد مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین‌المللی “شکست حصر آبادان” می‌شوند که با هشت نماینده در اوزان مختلف آماده رقابت‌ در مرحله نیمه نهایی هستند. به گزارش “رزم نیوز” ، علیرضا استکی، مربی تیم ملی “ب” ایران با اشاره به کیفیت تیم‌های اعزام شده به تورنمنت آبادان، گفت: داغستان […]

تیم‌های ملی “الف” و “ب” ایران در حالی وارد مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین‌المللی “شکست حصر آبادان” می‌شوند که با هشت نماینده در اوزان مختلف آماده رقابت‌ در مرحله نیمه نهایی هستند.

به گزارش “رزم نیوز” ، علیرضا استکی، مربی تیم ملی “ب” ایران با اشاره به کیفیت تیم‌های اعزام شده به تورنمنت آبادان، گفت: داغستان و ترکیه تیم‌های خوبی هستند و با نفرات اصلی خود به میدان آمده‌اند. از طرفی تیم‌هایی مثل عراق و افغانستان هم به طرز باور نکردنی مدعی شده‌اند و با شکست نماینده کشورهایی مثل داغستان نشان می‌دهند که سطح ورزش بوکس در کشورهایشان بسیار بالاتر آمده است.

او با اشاره به عملکرد بوکسورهای تیم تحت هدایتش گفت: بوکسورهای ما تا الان بازی‌های خوبی داشته‌اند و امیدوارم تعداد بیشتری از آنها به فینال راه پیدا کنند. به نظر من اگر ما سه فینالیست را در مرحله نهایی داشته باشیم عملکرد قابل قبولی خواهیم داشت.

استکی در پایان به کیفیت مناسب برگزاری این تورنمنت نیز اشاره کرد و گفت: کیفیت برگزاری این تورنمنت تا الان مناسب بوده است و داوری‌ها نیز در اکثر موارد به دور از جانبداری و کم غرض بوده است.

این تورنمنت عصر امروز (یکشنبه) در سالن “کوثر” آبادان مرحله نیمه نهایی خود را برگزار خواهد کرد.

آخرین اخبار