www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۵۳ 1393/12/24

راه‌یابی 8 بوکسور ایران به نیمه‌نهایی تورنمنت آبادان

تیم‌های ملی “الف” و “ب” ایران در حالی وارد مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین‌المللی “شکست حصر آبادان” می‌شوند که با هشت نماینده در اوزان مختلف آماده رقابت‌ در مرحله نیمه نهایی هستند. به گزارش “رزم نیوز” ، علیرضا استکی، مربی تیم ملی “ب” ایران با اشاره به کیفیت تیم‌های اعزام شده به تورنمنت آبادان، گفت: داغستان […]

تیم‌های ملی “الف” و “ب” ایران در حالی وارد مرحله نیمه نهایی تورنمنت بین‌المللی “شکست حصر آبادان” می‌شوند که با هشت نماینده در اوزان مختلف آماده رقابت‌ در مرحله نیمه نهایی هستند.

به گزارش “رزم نیوز” ، علیرضا استکی، مربی تیم ملی “ب” ایران با اشاره به کیفیت تیم‌های اعزام شده به تورنمنت آبادان، گفت: داغستان و ترکیه تیم‌های خوبی هستند و با نفرات اصلی خود به میدان آمده‌اند. از طرفی تیم‌هایی مثل عراق و افغانستان هم به طرز باور نکردنی مدعی شده‌اند و با شکست نماینده کشورهایی مثل داغستان نشان می‌دهند که سطح ورزش بوکس در کشورهایشان بسیار بالاتر آمده است.

او با اشاره به عملکرد بوکسورهای تیم تحت هدایتش گفت: بوکسورهای ما تا الان بازی‌های خوبی داشته‌اند و امیدوارم تعداد بیشتری از آنها به فینال راه پیدا کنند. به نظر من اگر ما سه فینالیست را در مرحله نهایی داشته باشیم عملکرد قابل قبولی خواهیم داشت.

استکی در پایان به کیفیت مناسب برگزاری این تورنمنت نیز اشاره کرد و گفت: کیفیت برگزاری این تورنمنت تا الان مناسب بوده است و داوری‌ها نیز در اکثر موارد به دور از جانبداری و کم غرض بوده است.

این تورنمنت عصر امروز (یکشنبه) در سالن “کوثر” آبادان مرحله نیمه نهایی خود را برگزار خواهد کرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.