www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۱۶ 1393/10/07

راهیابی 22 تکواندوکار به اردوی تیم ملی بانوان

فدراسیون تکواندو از 22 تکواندوکار برای حضور در اردوهای آماده سازی رقابتهای قهرمانی جهان دعوت بعمل آورد. به گزارش “رزم نیوز” ، اولین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندو  بانوان براي شركت در مسابقات جهاني 2015 روسيه طی دو روز گذشته در خانه تکواندو برگزار شد در نهایت 22 تکواندوکار جواز حضور در اردوی آماده سازی را دريافت […]

فدراسیون تکواندو از 22 تکواندوکار برای حضور در اردوهای آماده سازی رقابتهای قهرمانی جهان دعوت بعمل آورد.

به گزارش “رزم نیوز” ، اولین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندو  بانوان براي شركت در مسابقات جهاني 2015 روسيه طی دو روز گذشته در خانه تکواندو برگزار شد در نهایت 22 تکواندوکار جواز حضور در اردوی آماده سازی را دريافت کرد.

بر همین اساس فاطمه مداحی و ناهید کیانی در وزن وزن اول نگار شیری و فاطمه اموری در وزن دوم ، بهناز اکبر زاده و سمیرا بوستانی در وزن سوم ،  فاطمه خیری و بهاره ندرلو  در وزن چهارم ، کیمیا علیزاده و نرگس باقری در وزن پنجم ، شکرانه ایزدی و فاطمه مصطفایی در وزن ششم  ، هانیه اخلاقی و آتوسا کاکاوند در وزن هفتم ، نفیسه رنگرز زاده و سهیلا سیاحی در وزن هشتم نیان شاه محمدی، ریحانه محمدی و الهام ابراهیمی به اردوی آماده سازی دعوت شدند.

ضمن اینکه سوسن حاجی پور، فاطمه روحانی و اکرم خدابنده نیز که در بازیهای آسیایی اینچئون موفق به کسب مدال شدند، از حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی معاف بوده و به صورت مستقیم جواز حضور در اردو را بدست آوردند. تيم ملي تكواندو بانوان كشورمان با هدایت “مينو مداح” راهی مسابقات قهرمانی جهان خواهد شد.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.