www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۵ 1397/01/19

راهیابی ۸ ووشوکار به اردوی تیم ملی

در روز شکست ملی پوشان ووشو در رقابتهای انتخابی، هشت ووشوکار جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها با هدف حضور در اردوی تیم ملی به منظور شرکت در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در محل آکادمی ووشو و با نظارت مستقیم حسین اوجاقی سرمربی و مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون برگزار شد.

از مهمترین اتفاقات این دوره از مسابقات می تواند به شکست برخی چهره های ملی پوش از جمله یوسف صبری، قهرمان سال ۲۰۱۷ جهان، مهدی محمدی، دارنده طلای بازی های کشورهای اسلامی و برنز قهرمانی آسیا، جعفر شیرازد دارنده برنز ۲۰۱۵ جهان و سعید فاضلی، دارنده طلای بازی های کشورهای اسلامی و نقره قهرمانی آسیا با قبول شکست از حریفان یاد کرد که شانس حضور در اردوی تیم ملی را از دست دادند.

در پایان نیز رضا سبحانی و سعید جاوید در وزن ۵۶- کیلوگرم، عرفان آهنگریان و فرود ظفری در وزن ۶۰- کیلوگرم،  افشین سلیمی و علی محمدی در وزن۶۵- کیلوگرم ومحسن محمدسیفی و عباس شیخی در وزن ۷۰- کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

طبق اعلام کادر فنی، نفرات راه یافته به اردو که از فردا آغاز می شود، در اوزان چهارگانه، در سه رقابت  انتخابی درون اردویی به مصاف هم می روند و هر سانداکاری که به ۲ پیروزی برسد، نفر فیکس وزن خود در بازی های آسیایی جاکارتا خواهد بود.

همچنین بر اساس تصمیم مسئولان فدراسیون ووشو مبنی بر اعزام کاروان کیفی به بازی های آسیایی جاکارتا و به دلیل اینکه تالوکاران در انتخابی امروز، عملکرد خوبی نداشتند، تالوکاری به اردو دعوت نشد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.