www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۹ 1400/05/17

رئیس فدراسیون جهانی خواستار ماندگاری کاراته در المپیک شد

آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته از کمیته بین المللی المپیک برای حضور دائمی کاراته درخواست کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسئولین فدراسیون جهانی کاراته برای آخرین بار در مرکز مطبوعاتی بازی های المپیک توکیو حاضر شدند و در جمع خبرنگاران در خصوص موفقیت های کاراته در المپیک توکیو صحبت کردند.

آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی کاراته در این نشست گفت: ما به طور قطعی به جهان نشان دادیم که کاراته یک ورزش منحصر به فرد است و شایستگی هایی را که برای افزودن به برنامه المپیک به عنوان یک ورزش دائمی است را دارد.

وی افزود: ۸۲ ورزشکار از ۳۶ کشور جهان در این مسابقات حاضر صدند و ۲۰ کشور صاحب مدال شدند که این نشان دهنده محبوبیت و جهانی بودن این ورزش است.

اسپینوز ادامه داد: حال با درخشش ما زمان آن رسیده است که حضور کاراته در المپیک دائمی شود و به همین منظور از رئیس کمیته بین المللی المپیک درخواست می کنم تا در تداوم کاراته در برنامه المپیک تجدید نظر کند.

رئیس فدراسیون جهانی کاراته گفت: ما در بهترین شرایط برای ادامه بازی های المپیک قرار دادیم و همان طور که کاراته به المپیک نیاز دارد، بازی های المپیک نیز به کاراته نیاز دارد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.