www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۹ 1393/10/27

دیدار رئیس فدراسیون جهانی کاراته با فرماندار توکیو

پس از دیدارهای سال گذشته مسئولان فدراسیون جهانی کاراته WKF و انجمن کاراته ژاپن با مسئولین دولتی این کشور به عنوان میزبان المپیک 2020، جهت کسب حمایت آنها از ورود کاراته به بازیهای المپیک توکیو، حالا در نخستین روزهای سال جدید میلادی شخص آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی نیز با آقای شیمومورا وزیر فرهنگ، ورزش […]

پس از دیدارهای سال گذشته مسئولان فدراسیون جهانی کاراته WKF و انجمن کاراته ژاپن با مسئولین دولتی این کشور به عنوان میزبان المپیک 2020، جهت کسب حمایت آنها از ورود کاراته به بازیهای المپیک توکیو، حالا در نخستین روزهای سال جدید میلادی شخص آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی نیز با آقای شیمومورا وزیر فرهنگ، ورزش و تکنولوژی ژاپن و همچنین آقای ماسوزوی فرماندار توکیو دیدار کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، در این دیدار فرماندار توکیو احتمال ورود رسمی کاراته به بازیهای المپیک را بسیار زیاد ارزیابی کرده است. رئیس فدراسیون جهانی نیز در کنفرانس خبری خود که در باشگاه رسانه های ملی ژاپن برگزار شد ضمن اعلام درخواست مجدد خود جهت پذیرفته شدن کاراته  به عنوان یک رشته المپیکی گفت: “ما آماده و مشتاق سازماندهی برگزاری مسابقات قهرمانی در جریان بازیهای توکیو 2020 هستیم”.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.