www.khabarrazmavar.ir

رقابت‌های جودو جایزه بزرگ باکو

شناسه خبر : ۱۴:۵۹ 1395/12/22

دو نماینده باقیمانده هم حذف شدند/ پایان کار کاروان ایران با یک نقره

دو جودوکار وزن ۹۰- کیلوگرم امروز در مسابقات جودوی جایزه بزرگ باکو روی تاتامی رفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات روز جمعه با حضور ۱۸۳ جودوکار از ۳۱ کشور به میزبانی آذربایجان در باکو آغاز شد و عصر امروز با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.

در ادامه مسابقات جودو گرند اسلم باکو، امروز یکشنبه جودوکاران سه وزن ۹۰- ، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم به روی تاتامی رفتند که تیم کشورمان فقط در وزن ۹۰- کیلوگرم دو نماینده داشت.

حامد رشیدی دور نخست ادریسف از قرقیزستان را پیش شکست داد و در ادامه به نماینده اوکراین باخت و حذف شد. وحید نوری دیگر نماینده کشورمان در این وزن دور نخست تونی میلتیچ از بوسنی را شکست داد و سپس در پیکار با مدلی محمداف از آذربایجان با ضربه فنی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

تیم اعزامی کشورمان با ۸ جودوکار در این رقابت‌ها شرکت کرده بود. سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم به یک مدال نقره دست پیدا کرد. محمودی، فتحی‌پور، بریمانلو، خجسته و بریمانلو، رشیدی و نوری هم از دور مسابقات حذف شدند.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.