www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۹ 1395/03/28

دومين پيروزي براي بوكسورهاي ايراني در مسابقات كسب سهميه باكو

امين قاسمي پور دومين نماينده بوكس ايران در نخستين روز از رقابتهاي كسب سهميه المپيك باكو به پيروزي دست پيدا كرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور از امروز(پنجشنبه) در […]

امين قاسمي پور دومين نماينده بوكس ايران در نخستين روز از رقابتهاي كسب سهميه المپيك باكو به پيروزي دست پيدا كرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، رقابت های جهانی بوکس باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود، با حضور  ۴۶۹ بوکسور از ۱۰۵ کشور از امروز(پنجشنبه) در شهر باکو آذربایجان آغاز شد.

امين قاسمي پور نماینده وزن ٦٩ كيلوگرم کشورمان در نخستین دیدار خود در این رقابت ها حريفي از شيلي را كه ٣٠ پله در رده جهاني از وي ضعيف تر بود شكست داد و به مرحله بعد راه پيدا كرد. پيش از اين نيز فروتن گل آرا نماينده وزن ٦٠ كيلوگرم تيم ملي در برابر نماينده تونس به برتري رسيده بود.

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های جهانی باکو در مجموع ۳۹ بوکسور جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب خواهند کرد.

این رقابت ها در سالن “سرحدچی” که در سال ۲۰۱۰ میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود ۱۲۰۰ نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.