www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۳ 1394/04/23

دوجودوکار ایران در رقابت‌های جایزه بزرگ روسیه شرکت می‌کنند

دو جودوکار تیم ملی کشورمان برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه پنجشنبه هفته جاری راهی این کشور می شوند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای گراند اسلم روسیه طی روزهای ۲۷ و ۲۸ تیرماه در تیومن برگزار خواهد شد و دو جودوکار کشورمان به هدایت مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی در […]

دو جودوکار تیم ملی کشورمان برای حضور در رقابتهای جایزه بزرگ روسیه پنجشنبه هفته جاری راهی این کشور می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای گراند اسلم روسیه طی روزهای ۲۷ و ۲۸ تیرماه در تیومن برگزار خواهد شد و دو جودوکار کشورمان به هدایت مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی در این مسابقات شرکت می کنند.

سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم و امیرقاسمی نژاد در وزن ۹۰- کیلوگرم جودوکاران کشورمان هستند که در این دوره از مسابقات شرکت می کنند. قرار بود جواد محجوب هم در وزن ۱۰۰- کیلوگرم در این مسابقات شرکت کند که پس از مشورت با سرمربی تیم ملی و به دلیل عدم آمادگی از حضور در این مسابقات انصراف داد.

بر اساس برنامه این مسابقات که امتیاز آن در راه کسب سهمیه المپیک در رنکنیگ جهانی محاسبه خواهد شد ، ملایی و قاسمی نژاد روز یکشنبه ۲۸ تیرماه به دیدار رقبای خود می روند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.