www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۵۲ 1396/01/01

دفاع از قهرمانی، این بار نه با طعم ناک اوت!

گنادی گلوکین قهرمان میان وزن بوکس جهان بار دیگر از عنوان قهرمانی اش دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، قهرمان ۳۴ ساله قزاقستانی بامداد یکشنبه در “مدیسون اسکوئر گاردن” شهر نیویورک برای وفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف دانیل جاکوبز از امریکا رفت. جاکوبز قهرمان WBA برای خلق یک معجزه قدم به رینگ می گذاشت تا ماموریتی ناممکن را انجام دهد. در اویل مبارزه جاکوبز سعی داشت با تغییر گارد در راندها به دنبال راهی برای ضربه زدن و نفوذ به GGG باشد اما در راند چهارم گلوکین با مشت راست “کودک طلایی” را ناک دان کرد. در راند بعدی جاکوبز خود را جمع و جور کرد و کمی بهتر شد. اتفاق مهم دیگر در راند هفتم صورت گرفت جایی که جاکوبز با چپ گارد شدن ضربات مشت خوبی به پیکره قهرمان وارد کرد در ادامه گلوکین دو ضربه مشت راست به جاکوبز زد. بوکسر امریکایی با سرعت و ضربات ترکیبی شرایط سختی را برای گلوکین رقم زد. در راند نهم گلوکین با هوشمندی به جاکوبز نزدیک شد و دو آپرکات سفت و سخت به او زد.
در راند دهم،نه گلوکین و نه جاکوبز فعالیت زیادی از خود نشان ندادند. گلوکین در این راند عملکرد ضعیفی داشت ولی احساس اعتماد به نفس جاکوبز به طور محسوسی بالاتر رفته بود. دو راند یازدهم و دوازدهم بسیار نزدیک بودند. در حالی که جاکوبز با دست راست خود امتیازگیری می کرد گنادی گلوکین با ضربات جب و آپرکات ها پاسخ می داد.
با به صدا در آمدن زنگ پایان مبارزه گنادی گلوکین با رای متحد داوران پیروز مبارزه معرفی شد تا بار دیگر از عنوان قهرمانی اش در دسته میان وزن بوکس جهان دفاع کند. او قهرمان میان وزن IBO,IBF,WBC و WBA جهان می باشد. او با پیروزی بر جاکوبز رکورد سی و هفتمین پیروزی از سی و هفت مبارزه را برای خود ثبت کرد ولی نکته مهم این است که گلوکین پس از چندین سال که حریفانش را یکی پس از دیگری ناک اوت می کرد، این بار برای پیروزی دوازده راند مبارزه کرد و نتوانست جاکوبز را با ناک اوت شکست دهد.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.