www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۴۴ 1401/06/11

دست رد به سینه راکهلد؛ حبیب لوک را نمی خواهد!

حبیب نورماگومدوف قرارداد لوک راکهلد را برای پیوستن به Eagle FC امضا نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حبیب نورماگومدوف ممکن است اکنون یک «پروموتر» باشد، اما این بدان معنا نیست که قهرمان سابق سبک وزن UFC علاقه مند به قرارداد با هرکسی است، حتی اگر شما هم تیمی سابق AKA مانند «لوک راکهلد» باشید. نورماگومدوف اغلب مایل است به مبارزانی که UFC را ترک می کنند پیشنهادی ارائه دهد یا به دنبال درآمدی بالاتر از آن چیزی است که سازمان های بزرگ در جهان مایل به ارائه آنها هستند.

این قضیه باعث شد که برخی از طرفداران فکر کنند که لوک راکهلد ممکن است برای Eagle FC پس از ناامیدی او در UFC 278 مناسب باشد. راکهلد در یک فایت پر هیجان مغلوب «پائولو کاستا» شد و پس از شکست در این فایت ، در اواخر هفته رسماً بازنشسته شد.

با خروج راکهلد از UFC،از نورماگومدوف در مورد ارتباط احتمالی با دوستش در Eagle FC، در رسانه های روسیه، سوال شد. Eagle FC در گذشته با مبارزانی مانند «هکتور لومبارد»، «کوین لی» و «دیگو سانچز» قرارداد امضا کرده است. حبیب در گفتگو با Red Corner MMA اظهار داشت: “من اینطور فکر نمی کنم. [راکهلد] قهرمان Strikeforce بود. او قهرمان UFC بود. او در اینجا چیزی برای اثبات ندارد، من معتقدم که او دیگر مجبور نیست بجنگد.” اگرچه حبیب نورماگومدوف تمایلی به پیشنهاد قرارداد راک‌هولد نداشت، اما گفت که وی می‌توان بخشی از قرارداد تعویض استعداد با Bellator MMA باشد.

«عقاب» با اسکات کوکر، رئیس بلاتور، رابطه خوبی دارد و در این باره به خبرنگاران گفت: ما در روابط بسیار خوبی با اسکات کوکر و مایک کوگان هستیم. اگر آنها به مبارز نیاز دارند، می توانیم تعدادی از فهرست خود را تهیه کنیم و آنها نیز می توانند به ما کمک کنند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.