www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۰۴ 1399/06/11

دسامبر زمان بازگشت AJ به رینگ!

جاشوا و پولِف اواخر سال جاری در لندن به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اِدی هِرن کارگزار آنتونی جاشوا در مصاحبه با Boxing Scene از زمان بازگشت آنتونی جاشوا به رینگ پرده برداشت. بر این اساس قهرمان سنگین وزن بوکس جهان در تاریخ شنبه ۲۲ آذر ۹۹ (یعنی یک هفته قبل تر از مبارزه سوم بین تایسون فیوری و دیانتِی وایلدر) به مصاف کوبرات پولِف (۲۸-۱) بوکسر نامدار بلغارستانی خواهد رفت. به گفته هرن این مبارزه به میزبانی سالن O2 آرنا لندن برگزار می شود. مبارزه ای که تا قبل از شیوع کرونا قرار بود در تاریخ ۲۰ ژوئن امسال و در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر انجام شود ولی تاخت و تاز کرونا سبب شد تا مبارزه تا پایان سال به تعویق افتد.

آخرین مبارزه جاشوا در O2 آرنا به سال ۲۰۱۶ و برابر دومینیک بریزیل بازمی گردد، جایی که AJ موفق شد در راند هفتم با ناک اوت فنی حریف امریکایی خود را شکست دهد و از عنوان قهرمانی IBF خود دفاع نماید.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.