www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۰۲ 1393/10/23

در گفتگوی عنوان شد؛ زمان انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی مشخص نیست

سرپرست فدراسیون ورزشهای رزمی گفت: تاکنون زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون مشخص نشده و در صورت رسیدن به شرایط لازم قبل از پایان سال این کار انجام خواهد شد. به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر، هفته گذشته در پی استعفای محمود رشیدی از سمت سرپرستی فدراسیون ورشهای رزمی ، دادگر به عنوان […]

سرپرست فدراسیون ورزشهای رزمی گفت: تاکنون زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون مشخص نشده و در صورت رسیدن به شرایط لازم قبل از پایان سال این کار انجام خواهد شد.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر، هفته گذشته در پی استعفای محمود رشیدی از سمت سرپرستی فدراسیون ورشهای رزمی ، دادگر به عنوان سرپرست جدید این فدراسیون تا زمان برگزاری انتخابات از سوی وزارت ورزش و جوانان انتخاب و معرفی شد. پس از آن نیز مراسم معارفه دادگر در محل این فدراسیون برگزار شد.

با این وجود طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر حضور توامان دادگر و رشیدی در فدراسیون و تحویل ندادن فدراسیون به سرپرست جدید در میان اهالی رزمی منتشر شد. خبرهایی که علی دادگر به خوبی پاسخ آنها را به مهر داد.

وی با بیان اینکه در محل فدراسیون مشغول انجام امور است به خبرنگار مهر گفت: ساختمان، کلیه مدارک و کارها بعد از مراسم معارفه تحویل بنده شده و فدراسیون نیز در حال طی کردن امور جاری است و در این بین مشکلی نیست و به شایعات هم توجهی نداریم.

دادگر در خصوص زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون هم گفت: زمان مجمع باید از سوی وزارت اعلام شود چرا که باید مراحل اداری کار طی شود تا بتوانیم به شرایط برگزاری مجمع برسیم. ضمن اینکه هنوز اسامی کاندیداهای نهایی اعلام نشده  و امیدواریم قبل از پایان سال بتوانیم با برگزاری مجمع تکلیف را مشخص کنیم.

محمود رشیدی هشتم تیرماه سالجاری با حکم محمود گودرزی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزشهای رزمی انتخاب شد و در مدت 158 حضور تصدی در این پست تلاش زیادی داشت تا با استفاده از خردجمعی و تجربیات پیشکسوتان مسیر صحیحی را برای ادامه کار حاکم کند. تلاشهای او ثمرات زیادی از جمله تهیه یک ساختمان مناسب برای فدراسیون و پایان خانه بدوشی چند ساله داشت. رشیدی که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده طبق قانون نمی توانست به حضور خود در سمت سرپرستی ادامه داد به همین استعفا داد تا با زمان اعلام برگزاری مجمع در انتخابات شرکت کند.

آخرین اخبار