www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۱۴ 1395/03/14

در صورت تایید مجمع جهانی؛ ۵ رشته جدید به المپیک اضافه می‌شود/ خوشحالی اهالی کاراته

هیات اجرایی کمیته IOC با اضافه شدن ۵ رشته جدید به بازیهای المپیک موافقت کرد تا در صورت تصویب در مجمع جهانی، این رشته ها از المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد این بازی‌ها شوند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک IOC برای انتخاب ۵ رشته جدید برای حضور در […]

هیات اجرایی کمیته IOC با اضافه شدن ۵ رشته جدید به بازیهای المپیک موافقت کرد تا در صورت تصویب در مجمع جهانی، این رشته ها از المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد این بازی‌ها شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک IOC برای انتخاب ۵ رشته جدید برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در لوزان سوئیس تشکیل جلسه داد و در نهایت با حضور ۵ رشته سافت بال/بیس بال، کاراته، سنگنوردی، قایقرانی بادبانی و اسکیت در بازیهای المپیک موافقت کرد.

برای ورود قطعی این رشته ها به بازیهای المپیک، رای نهایی را مجمع IOC خواهد داد که کارشناسان امر معتقدند با تصویب هیات اجرایی، کار تصویب انجام شده و بعید به نظر می رسد با ورود به این رشته ها به المپیک مخالف شود. یکصد و بیست و نهمین مجمع IOC در حاشیه بازیهای المپیک مردادماه در ریو برگزار می شود.

این خبر می تواند موج تازه ای انگیزه و علاقمندی را در بین ورزشکاران این ۵ رشته ایجاد کند که در این بین باید به خوشحالی بیش از حد اهالی کاراته اشاره کرد. رشته ای که تیم ملی کشورمان در آسیا و جهان از قدرتهای برتر شناخته و توان کسب مدال در این بازیها را دارد.

Tel-razmavar1

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.