www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۲۳ 1394/09/23

در حضور پیشکسوتان جودو؛ از زحمات رستگار در فدراسیون جودو تجلیل شد

سرپرست فدراسیون جودو در جلسه با حضور پیشکسوتان جودو از زحمات رئیس پیشین این فدراسیون تجلیل و قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، روز یکشنبه رشید خدابخش سرپرست فدراسیون جودو جلسات متعددی را کارکنان ، پیشکسوتان ، مسئولان کمیته های مختلف و کادر فنی تیم های مختلف داشت که ضمن آشنایی از شرایط فعلی فدراسیون […]

سرپرست فدراسیون جودو در جلسه با حضور پیشکسوتان جودو از زحمات رئیس پیشین این فدراسیون تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، روز یکشنبه رشید خدابخش سرپرست فدراسیون جودو جلسات متعددی را کارکنان ، پیشکسوتان ، مسئولان کمیته های مختلف و کادر فنی تیم های مختلف داشت که ضمن آشنایی از شرایط فعلی فدراسیون و اواضع جودو اطلاعات جامعی کسب کرد.

در یکی از این جلسات که با حضور برخی از پیشکسوتان برگزار شد دکتر محمدعلی رستگار نیز حضور داشت و از زحمات چند ساله وی در راس فدراسیون که با کارهای زیربنایی و پشتوانه سازی همراه بود تقدیر و تشکر گردید.

همچنین کادر فنی تیم های ملی در جلسه ای جداگانه ضمن ارائه گزارش عملکرد تیم های تحت رهبری خود برنامه های آتی خود را نیز ارائه دادند که مقرر شد کادر فنی هر تیم در رده های سنی مختلف در جلسات جداگانه برنامه های خود را جهت تصویب نهایی ارائه دهد.

تیم ملی جودو باید به زودی آماده حضور در رقابتهای جایزه بزرگ شود تا سهمیه های حضور در المپیک ۲۰۱۶ را قطعی کند.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.