www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۴۰ 1394/07/12

در جلسه کمیته فنی فدراسیون؛ رئیس جدید کمیته فنی جودو معرفی شد/ مربیان گزارش دادند

جلسه کمیته فنی فدراسیون جودو با معرفی رئیس جدید آن تشکیل و گزارش سرمربیان تیم های ملی برای حضور در رقابتهای پیش رو ارائه شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو ، این جلسه عصر شنبه با حضور رئیس و دبیر فدراسیون ، میری نایب رئیس بانوان […]

جلسه کمیته فنی فدراسیون جودو با معرفی رئیس جدید آن تشکیل و گزارش سرمربیان تیم های ملی برای حضور در رقابتهای پیش رو ارائه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو ، این جلسه عصر شنبه با حضور رئیس و دبیر فدراسیون ، میری نایب رئیس بانوان و اساتیدی چون میقانی ، مدنی ، هدایت پور ، علمی ، عزیزی ، خان بابایی و لواسانی در محل فدراسیون تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه با تشکر و قدردانی از زحمات داود میقانی سید عبدالجلیل رضوی به عنوان رئیس جدید این کمیته به اعضا معرفی و کار خود را آغاز کرد. در ادامه سرمربیان تیم های ملی جوانان و نوجوانان در دو بخش بانوان و آقایان گزارشی از آخرین وضعیت این تیم ها در آستانه اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا ارائه دادند.

همچنین مجید زارعیان سرمربی تیم ملی گزارشی از وصعیت تمرینات و امکانات تیم ملی و همچنین برنامه های خود برای حضور در مسابقات پیش رو  جهت کسب امتیاز ورودی المپیک به کمیته فنی ارائه داد.

در ادامه پیرامون بررسی و تدوین دستورالعمل و آئین نامه های مربوطه مباحثی مطرح و مقرر شد که از این پس جلسات کمیته فنی به عنوان عالی ترین مقام تصمیم گیری در خصوص مسائل فنی جودو هر هفته به صورت منظم تشکیل شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.