www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۵ 1393/10/14

در اولین مرحله‌ انتخابی تیم‌ملی؛ 4 بوکسور به دور دوم راه یافتند/ غیبت برخی ها به دلایل شخصی!

دومین مرحله انتخابی تیم ملی عصر امروز و با برگزاری 6 بازی پیگیری می‌شود که در نهایت، 14 بوکسور به اردوی تیم ملی راه خواهند یافت. در پایان مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس 4 بوکسور راهی دور بعدی اردو شدند. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، مرحله نخست انتخابی تیم ملی بوکس کشورمان […]

دومین مرحله انتخابی تیم ملی عصر امروز و با برگزاری 6 بازی پیگیری می‌شود که در نهایت، 14 بوکسور به اردوی تیم ملی راه خواهند یافت.

در پایان مرحله اول مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس 4 بوکسور راهی دور بعدی اردو شدند.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، مرحله نخست انتخابی تیم ملی بوکس کشورمان جهت حضور در رقابت‌های جهانی قطر، عصر روز شنبه برگزار شد که در پایان، محمد مروی در وزن 56 کیلوگرم، هادی ماکویی در وزن 60 کیلوگرم، امین بخشی‌زاده در وزن 69 کیلوگرم و مجتبی معلمی در وزن 75 کیلوگرم با برتری مقابل حریفان خود به دور دوم اردوهای تیم ملی راه یافتند.

البته قرار بود تمامی 26 بوکسور دعوت شده در انتخابی‌ شرکت کنند، اما تعدادی از آنها به دلایل شخصی و برخی دیگر نیز به علت مصدومیت در بازی‌های روز شنبه غایب بودند که البته باید دید کمیته‌فنی و همچنین مسئولان فدراسیون در این‌خصوص چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد.

گفتنی است، روز دوم انتخابی تیم ملی بوکس به دلیل مشکل برق سالن مجموعه ورزشی انقلاب یک روز به تاخیر افتاد و قرار است تا 12 تا 14 بوکسور برتر این مسابقات به همراه 10 نفر اول قهرمانی کشور بروجرد اردوی خود را از چند روز دیگر آغاز کنند.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.