www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۲۵ 1393/09/20

در اتفاقی عجیب و البته معنادار؛ 3 نفر هم برای فدراسیون ووشو ثبت نام کردند هم رزمی

سه کاندیدایی که برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در اقدامی عجیب برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نیز نام نویسی کردند. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجامع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی در حالی برگزار خواهند شد که سه کاندیدایی که برای فدراسیون ورزش […]

سه کاندیدایی که برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در اقدامی عجیب برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نیز نام نویسی کردند.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجامع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی در حالی برگزار خواهند شد که سه کاندیدایی که برای فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در مجمع فدراسیون ووشو نیز حضور خواهند داشت.

صمد ولی زاده، بیژن ثابتی و ناصر ابوالقاسمی، سه کاندیدایی هستند که قرار است در دو مجمع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی حضور پیدا کنند.

این اقدام در جای خود عجیب و البته معنادار است. چرا که آنها منتقد اصلی فدراسیون ووشو در این سال ها بوده اند، آن هم در حالی که فدراسیون ووشو در 8 سال گذشته؛ یکی از موفق ترین فدراسیون های ورزش کشور در عرصه های داخلی و همچنین میادین آسیایی و جهانی بوده است.

با این حال باید دید موضع وزارت ورزش در خصوص ثبت نام این 3 نامزد برای دو فدراسیون چیست؟

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.