www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۱ 1401/06/02

درخواست نجومی فیوری برای بازگشت به رینگ/ بهترین پول دنیا برای بهترین مبارزه دنیا

قهرمان بوکس سنگین وزن جهان برای بازگشت به میادین و مبارزه با بوکسور اوکراینی، درخواستی نجومی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مبارزه اولکساندر اوسیک و آنتونی جاشوا در جده با برتری اوسیک بوکسور اوکراینی به پایان رسید تا هر سه کمربند قهرمانی WBO ،WBA و IBF سنگین وزن جهان به این بوکسور برسد.

در این حال، مبارزه بعدی اوسیک به نظر می‌رسید با دیگر مبارز انگلیسی، یعنی تایسون فیوری ملقب به «جیپسی کینگ» باشد. فیوری با پیروزی مقابل هموطن خود، آنتونی جاشوا قهرمان بوکس سنگین وزن جهان شد. او به همراه اوسیک، سنگین وزن‌های بدون شکست جهان هستند.

فیوری در مورد مبارزه با اوسیک می‌گوید: بزرگ‌ترین مبارزه جهان، بزرگ‌ترین پول را نیز می‌خواهد که بهتر است 500 میلیون دلار باشد.

مائوریسیو سلیمان رئیس شورای بوکس جهان (WBC) در مورد مبارزه اوسیک و فیوری گفت: فیوری مثل محمد علی، جورج فورمن، جو فریزر، مایک تایسون و لنوکس لوئیس، قهرمان WBO است و کمربندهای سازمان‌های دیگر را ندارد. ما به فیوری زمان دادیم تا تصمیم مناسب در مورد بازگشت به رینگ و مبارزه با اوسیک را بگیرد.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.