www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۲۴ 1402/08/01

درخواست حمزه از رئیس جمهور چچن برای پیوستن به صف مقاومت

حمزه چیمائف برای پیوستن به صف مقاومت علیه رژیم صهیونیستی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رژیم اشغالگر قدس همچنان در حال کشتار کودکان  و زنان بی دفاع مظلوم غزه است و چهره جنایت کار خود را بیش از پیش به دنیا نشان می دهد.

در دو هفته گذشته بسیاری از ورزشکاران سرشناس دنیا این جنایت رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین را محکوم کردند. حمزه چیمایف مبارز سرشناس UFC و اهل چچن روسیه به شدت این جنایت رژیم غاصب را محکوم کرد.

این مبارز مشهور از رمضان قدیروف رئیس جمهور چچن درخواست کرد تا به او اجازه دهند تا به صورت مسلحانه به داد مسلمانان فلسطین برسد و به صف مبارزان مقاومت علیه اشغالگران ملحق شود.

این ورزشکار مسلمان گفت: بچه‌ها، شما می‌دانید که در حال حاضر در جهان چه اتفاقی می‌افتد. من در مبارزه در قفس این هفته و دیدن بچه‌ها در حال مرگ خوشحال نبودم.

وی افزود: با حمایت شما (قدیروف)، برای من مشکلی نیست که در هشت ضلعی بجنگم و اگر به من اجازه دهید -قسم می‌خورم- من اولین نفری هستم که به آنجا (فلسطین) سفر می کنم.

 

در همین رابطه قدیروف در واکنش به این درخواست مبارز مسلمان به او در تلگرام تبریک گفت و از این جنگجو به دلیل “به شدت محکوم کردن خشونت علیه ساکنان غزه” تقدیر کرد.

رئیس جمهور چچن نوشت: حمزه نشان داد که قلب یک مسلمان واقعی چقدر برای ملت برادر فلسطین درد می کند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.