www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۳۰ 1395/12/19

دانشگاه آزاد قهرمان سوپر لیگ کاراته شد

دهمین دوره رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور عصر امروز با قهرمانی دانشگاه آزاد در سالن غدیر نیروی انتظامی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم های مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه آزاد که به ترتیب با برتری مقابل توسعه نوآوری شهر و پاس قوامین راهی دیدار نهایی شده بودند، با حضور جمعی از بهترین های کاراته ایران یک مبارزه جذاب و دیدنی در دیدار نهایی رقابتهای سوپر لیگ به نمایش گذاشتند که در نهایت با پیروزی و قهرمانی دانشگاه آزاد به پایان رسید.

این دیدار با پیروزی قاطع امیربهادر تدین از دانشگاه آزاد در کاتای انفرادی برابر ابوالفضل شهرجردی آغاز شد. در ادامه و کاتای تیمی دلیخون، زند و شهرجردی از نفت در پیکار با تدین، روشنی و سجادی ٣ بر ٢ نتیجه را واگذار کردند تا دانشگاه پس از برتری ٧ با صفر در کاتا، با خیال آسوده تری مبارزات کومیته را آغاز کند.

در کومیته انفرادی کاووسی و آقایی از سوی داور هانسوکو( اخراج) شدند. مبارزه دوم را ذبیح الله پورشیب در یک مبارزه سراسر هیجان و تکتیکی مقابل سامان حیدری از نفت ۶ بر ۵ به سود خود خاتمه داد. علی ولدی کاراته کای بعدی دانشگاه بود که بخش محمدلو را شکست داد.

اتفاق بزرگ این دیدار در وزن ۶٧ کیلوگرم رقم خورد. جایی که امیر مهدیزاده دارنده دو طلای ۶٠ کیلو جهان در پیکار با هامون درفشی پور از دانشگاه ٨ بر ۴ بازنده تاتامی را ترک کرد.اتفاقات این دیدار با شکست سعید احمدی و مهدی سلطانی از دانشگاه برابر سعید فرخی و ابراهیم حسن بیگی از نفت کامل شد. در ادامه پیروزی  گنج زاده از دانشگاه  برابر هادی عرب ، نتیجه نهایی ١٧ بر ٧ به سود دانشگاه  آزاد و چهارمین قهرمانی این تیم  را در پی داشت.

مناطق نفت خیز نایب قهرمان شد، دو تیم پاس قوامین و توسعه نوآوری شهر هم به طور مشترک سوم شدند.

آخرین اخبار