www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۳۱ 1394/03/08

خوش یمنی عدد 8 برای آذرخودرویی ها / قهرمانی در هشتمین سوپر لیگ در هشتم خرداد با 48 امتیاز / ناکامی دانشگاه در کاتا و کومیته

در پایان هشتمین دوره از رقابت های سوپر لیگ کاراته قهرمانی باشگاههای کشور، تیم آذر خودرو نوین قم مقتدرانه عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، این مسابقات از بامداد امروز جمعه هشتم خردادماه با حضور مسئولان فدراسیون کاراته و خبرنگاران رزمی نویس به میزبانی […]

در پایان هشتمین دوره از رقابت های سوپر لیگ کاراته قهرمانی باشگاههای کشور، تیم آذر خودرو نوین قم مقتدرانه عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، این مسابقات از بامداد امروز جمعه هشتم خردادماه با حضور مسئولان فدراسیون کاراته و خبرنگاران رزمی نویس به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد که تیم آذر خودرو نوین قم به سرمربیگری غلامرضا دباغیان، با کسب 2 پیروزی از جمله برد قابل توجه 26 بر یک مقابل دانشگاه آزاد، جدی ترین مدعی عنوان قهرمانی و کسب مجموعا 48 امتیاز تیمی، عنوان قهرمانی و بهترین تیم را از آن خود کرد تا قهرمانی در هشتمین دوره سوپرلیگ در هشتمین روز خردادماه و با 48 امتیاز تیمی بیانگر خوش یمنی عدد 8 برای این تیم باشد، ضمن اینکه این تیم مقابل شهرداری سیرجان نیز با نتیجه 18 بر 8 به برتری دست یافته بود!

در ادامه این رقابت ها، دانشگاه آزاد اسلامی با 39 امتیاز تیمی و 342 امتیاز انفرادی در مکان دوم قرار گرفت و تیم مناطق نفت خیز جنوب با امتیاز تیمی برابر با دانشگاه و کسب 265 امتیاز انفرادی، سوم شد.

نتایج رقابت های هفته پایانی

شهرداری سیرجان 23- 4 مهیار تهران

صنعت برق هرمزگان 5- 21 مناطق نفت خیز جنوب

آوای رزم 28- صفر شهید ستاری قرچک

آکادمی کاراته کمربند سیاه 8- 16 مناطق نفت خیز جنوب

دانشگاه آزاد اسلامی 24-2 صنعت برق هرمزگان

دانشگاه آزاد اسلامی 28-صفر شهید ستاری قرچک

شهرداری سیرجان 11- 13 مناطق نفت خیز جنوب

مهیار تهران 12- 16 صنعت برق هرمزگان

دانشگاه آزاد اسلامی 23- 4 آوای رزم

شهرداری سیرجان 8- 18 آذر خودرو نوین قم

مهیار تهران 28- صفر شهید ستاری قرچک

دانشگاه آزاد اسلامی یک- 26 آذرخودرو نوین قم

در پایان این مسابقات، فرهاد خطیری به عنوان داور برتر، تیم صنعت برق هرمزگان به عنوان تیم اخلاق، مهران بهنام فر از مناطق نفت خیز جنوب به عنوان مربی برترکومیته برتر، نجفعلی مقدم از تیم آذر خودرو نوین قم به عنوان مربی برتر کاتا و شهرداری سیرجان به عنوان تیم برتر کاتا معرفی شدند. همچنین رضا روشن به عنوان بازیکن برتر کومیته و تیم آذر خودرو نوین قم به عنوان تیم برتر کومیته انتخاب شدند.

 شاهچراغی، بهترین کاراته کای سوپر لیگ کاراته شد

در پایان رقابتهای بخش کاتا و در بخش کاتای تیمی، آذر خودرو نوین قم با ۶۴ امتیاز در صدر قرار گرفت، دانشگاه آزاد اسلامی با ۵۲ امتیاز در رده دوم ایستاد، مناطق نفت خیز جنوب با ۴۴ امتیاز و صنعت برق هرمزگان با ۴۰ امتیاز به ترتیب در رده های سوم و چهارم جای گرفتند.

در در کاتای انفرادی نیز داود شاهچراغی از تیم آذر خودرو نوین قم با ۴۲ امتیاز اول شد، مهران قربانعلی پور از مناطق نفت خیز جنوب با ۳۹ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت، ابوالفضل شهرجردی از تیم شهرداری سیرجان با ۳۶ امتیاز و فرید حقیقی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۰ امتیاز به ترتیب شوم و چهارم شدند.

چهارمین قهرمانی گاز زنجان در لیگ برتر

همزمان با برگزاری هفته پایانی سوپرلیگ کاراته قهرمانی باشگاه های کشور، دهمین دوره لیگ برتر کاراته نیز در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد و تیم گاز زنجان برای چهارمین بار عنوان قهرمانی لیگ را کسب کرد. در این مسابقات، گاز زنجان با نتیجه 19 بر 6 فولاد مبارکه سپاهان را برد و با 19 امتیاز تیمی بر سکوی نخست قرار گرفت. پاس قوامین ابتدا 23 بر 4 شهرداری تبریز را شکست داد و سپس 16 بر 9 از سد فولاد مبارکه سپاهان گذشت و 12 امتیاز تیمی در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد. شهرداری تبریز 14 بر 13 هیات کاراته اسلامشهر را برد و در ادامه موفق شد مقابل گروه اینترنتی 5040 با نتیجه 22 بر 4 پیروز شود و با این نتاج با 9 امتیاز تیمی سوم شد. کاپ اخلاق این دوره از پیکارها به تیم منتخب بوشهر رسید، ضمن اینکه حمید نیکوهمت نیز به عنوان داور نمونه انتخاب شد.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.