www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی جهان- شانگهای؛

شناسه خبر : ۱۵:۳۱ 1398/08/01

خورشیدی: خوشحالم با استعانت از امام رضا (ع) هشتمین مدال طلای ساندا را کسب کردم

قهرمان ووشو جهان گفت: خوشحالم که هشتمین مدال طلای تیم ساندا ایران در مسابقات جهانی ووشو را با استعانت از امام رضا(ع) کسب کردم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور،علی خورشیدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب مدال طلا در نخستین تجربه حضور در مسابقات جهانی ووشو اظهار داشت: مسابقات جهانی از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و همه کشورها بسیار آماده در رقابت‌ها حاضر شده بودند، به طوری که بازیکنان باتجربه‌تر تیم اعتقاد داشتند سخت‌ترین دوره مسابقات جهانی این دوره بوده است.

وی تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم که در اولین حضور خود در مسابقات جهانی توانستم در کشور چین و با شکست نماینده میزبان به مدال طلا دست پیدا کنم. باید از رئیس فدراسیون ووشو، حسین اوجاقی و علی دهقان که زحمات زیادی را برای ما کشیدند تشکر کنم. ما برای حضور در مسابقات جهانی حدود ۴ ماه اردوی سخت را پشت سر گذاشتیم که باعث شد در شرایط بسیار خوبی در مسابقات حاضر شویم و در تمامی اوزان ساندا به مدال طلا دست پیدا کنیم.

قهرمان ووشو جهان در خصوص عملکرد بسیار خوب خود در دیدار نهایی و مقابل حریف چینی گفت: در بازی‌های ابتدایی خود به دلیل اینکه اولین حضور خود در مسابقات جهانی را پشت سر می‌گذاشتم تا حدودی تحت تاثیر جو مسابقات قرار گرفته بودم، اما خدا را شکر در دیدار پایانی توانستم توانایی خود را اثبات و به مدال طلا برسم. هشتمین مدال تیم ساندا ایران را با استعانت از امام رضا(ع) کسب کردم و برای این مهم شکر گذار خدا هستم. در دیدار فینال با تمام توان و محکم بازی کردم و  تلاش کردم جو سالن تاثیری روی عملکرد من نداشته باشد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.