www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی جهان- شانگهای؛

شناسه خبر : 15:31 1398/08/01

خورشیدی: خوشحالم با استعانت از امام رضا (ع) هشتمین مدال طلای ساندا را کسب کردم

قهرمان ووشو جهان گفت: خوشحالم که هشتمین مدال طلای تیم ساندا ایران در مسابقات جهانی ووشو را با استعانت از امام رضا(ع) کسب کردم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور،علی خورشیدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب مدال طلا در نخستین تجربه حضور در مسابقات جهانی ووشو اظهار داشت: مسابقات جهانی از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و همه کشورها بسیار آماده در رقابت‌ها حاضر شده بودند، به طوری که بازیکنان باتجربه‌تر تیم اعتقاد داشتند سخت‌ترین دوره مسابقات جهانی این دوره بوده است.

وی تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم که در اولین حضور خود در مسابقات جهانی توانستم در کشور چین و با شکست نماینده میزبان به مدال طلا دست پیدا کنم. باید از رئیس فدراسیون ووشو، حسین اوجاقی و علی دهقان که زحمات زیادی را برای ما کشیدند تشکر کنم. ما برای حضور در مسابقات جهانی حدود ۴ ماه اردوی سخت را پشت سر گذاشتیم که باعث شد در شرایط بسیار خوبی در مسابقات حاضر شویم و در تمامی اوزان ساندا به مدال طلا دست پیدا کنیم.

قهرمان ووشو جهان در خصوص عملکرد بسیار خوب خود در دیدار نهایی و مقابل حریف چینی گفت: در بازی‌های ابتدایی خود به دلیل اینکه اولین حضور خود در مسابقات جهانی را پشت سر می‌گذاشتم تا حدودی تحت تاثیر جو مسابقات قرار گرفته بودم، اما خدا را شکر در دیدار پایانی توانستم توانایی خود را اثبات و به مدال طلا برسم. هشتمین مدال تیم ساندا ایران را با استعانت از امام رضا(ع) کسب کردم و برای این مهم شکر گذار خدا هستم. در دیدار فینال با تمام توان و محکم بازی کردم و  تلاش کردم جو سالن تاثیری روی عملکرد من نداشته باشد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

کابوی خلع سلاح شد!
کابوی خلع سلاح شد!
مک گرگور در همان لحظات آغازین راند اول کار دونالد سرونی را تمام‌ کرد.