www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۰۸:۳۴ 1402/09/14

خواسته‌های عجیب مربی کوبایی برای هدایت تیم ملی بوکس

اتفاقات عجیبی در رابطه با مربیان کوبایی مدنظر فدراسیون بوکس رخ داده است، به طوری که این احتمال وجود دارد تمام معادلات پیش‌بینی شده در این باره تغییر کند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی بامداد روز جمعه هفته گذشته رینالدو فونتس، مربی کوبایی ۵۰ ساله به ایران آمد، یک منبع موثق به خبرنگار میزان گفت این مربی گزینه اصلی هدایت تیم ملی نیست و ما هنوز منتظر جواب فونتانا هستیم.

این پیشکسوت بوکس به میزان خبر داد که فدراسیون با ۲ مربی کوبایی دیگر به اسم‌های خوان باتیستا فونتانا و همچنین آندریس لافیتا هرناندز در حال مذاکره است و گزینه اصلی هدایت تیم ملی «فونتانا» خواهد بود.

نکته جالب اینجاست که درخواست مربی کوبایی مدنظر فدراسیون بوکس برای هدایت تیم ملی بسیار عجیب است و قیمت او هم خیلی بالاست.

به طور مثال فونتانا درخواست حضور در حداقل ۱۰ تورنمنت تدارکاتی در طول سال و برگزاری بیش از ۸ اردوی مشترک با تیم‌های صاحب سبک بوکس دنیا را داشته که بعید بنظر می‌رسد مسئولان فدراسیون بوکس توانایی انجام این کار را داشته باشند.

برنامه فدراسیون این است که از فونتانا در رده سنی بزرگسالان و همچنین از هرناندز در رده‌های پایه استفاده کند و فونتس هم که به ایران آمده در واقع گزینه سوم مسئولان بوکس ایران بوده است!

در هر حال اگر مربی اصلی به ایران نیاید، هدایت تیم ملی به ناچار به فونتس سپرده خواهد شد که شاید از نظر سابقه مربیگری چیزی شبیه به باربارو فرناندز خیمنز باشد که بعد از یک سال کار در ایران با یک مدال برنز در آسیا، کشورمان را ترک کرد!

آخرین اخبار