www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۴۰ 1398/10/11

خسرویار مسئول برگزاری لیگ کوراش باشگاه‌های جهان شد

فدراسیون جهانی کوراش، یک ایرانی را به عنوان مسئول برگزاری نخستین دوره لیگ باشگاه‌های جهان انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جلسه نهایی برگزاری این دوره از مسابقات عصر دوشنبه نهم دیماه به میزبانی هند در شهر «پونا» برگزار شد. در پایان این جلسه کوروش خسرویار از ایران به عنوان مسئول برگزاری این رقابتها معرفی شد.

این رقابتها مردادماه سال آینده به میزبانی هند در شهر «اورنگ آباد» برگزار خواهد شد. در این جلسه مقرر شد با هدف حمایت از ورزشکاران این رشته و در جهت حرفه‌ای شدن کوراش، سایت فدراسیون جهانی رنکینگ کوراش کاران برتر دنیا را با طراحی و راه اندازی وب سایتی خاص تشیکل داده و پس از ارزیابی ورزشکاران بر اساس عناوین و سوابق، تیم‌هایی که قصد حضور در این رقابتها را دارند با مبالغی از ۳۰۰۰ دلار تا ۷۰۰۰۰ دلار با کوراش کاران مورد نظر خود قرارداد امضا کنند.

کشورهای اول تا سوم دنیا اجازه دارند تا هر کدام دو تیم برای حضور در این مسابقات به مسابقات اعزام کنند. حداکثر مسابقات با حضور ۱۰ تیم برگزار خواهد شد.

ایران نیز قرار است تیم‌های اول و دوم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور را به این مسابقات اعزام کند. لیگ برتر ایران ۲۵ دیماه آغاز می‌شود.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.